Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudnám meginni a bort?

Hogyan tudnám meginni a bort?

Figyelt kérdés
Sajnos az összes bort keserűnek, savanyúnak érzem. Hiába vettem extra édeset, rozét, málnabort. Egyiket sem tudtam meginni. Létezik olyan bor ami nem annyira bor izű?
2019. máj. 26. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
HA nem ízlik, akkor minek akarod inni?
2019. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezaz. Miért iszod? Sajnos a boroknak nem lesz dobostorta íze.
2019. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irsait próbáltál már? Olyan mint a szőlőlé. De amúgy ne igyál, ha nem ízlik.
2019. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

A bor gerince a sav. Minden bor savas. Sőt! Az adja meg az igazán izgalmas jegyeinek jelentős részét.

Kevésbé savas alkoholizmust támogató szerek is vannak. Próbáld mással tompítani a valóságot :) azok is élvezetet nyújtanak akár gasztronómiait, akár pszichedelikusat.

2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fogd be az orrod, akkor kevésbé érzed az ízeket.

De miért akarsz mindenáron bort inni? Én se szeretem, így aztán narancslevet iszon inkább. Még az eküvőnkön is almalé volt az előttünk álló üvegkancsóban. Pont olyan színe volt, amint a vendégeknek kínált bornak.

2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj egy jó tokaji aszút. Ha az sem csúszik akkor add fel, egyszerűen nem szereted a bort. Nincs ezzel baj, van ilyen, igyál helyette mást.
2019. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meginni.
2019. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem ízlik igyál sört és/vagy töményet. A leírásod alapján nem a pénz miatt iszod a bort (abból lehet legolcsóbban berugni) szóval ha nem ízlik nem értem miért nem iszol mást.
2019. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Keverd be kólával? Vagy esetleg rozét, fehérbort fröccsként. De van itt egy kocsma, ahol "maci froccsot" arulnak. Marka szolovel ontik fel.

Egyebkent nen is gondolnad, de nagyon! sokat szamit, hogy le legyen az a bor hutve.

2019. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenhogy. A rövidet szeretem azzal semmi gond főlleg whiskey és vodka párti vagyok. Most Malibuval és Colával iszom a vörösbort igy iható. 😊😁
2019. máj. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!