Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az alkoholfajta,...

Melyik az az alkoholfajta, amelyikből egy találkozó előtt nem "öngyilkosság" meginni egy-kettőt?

Figyelt kérdés
Van olyan az a tipikus alkoholszag, amit fogmosás, rágó sem tüntet el. Melyik az, amelyiket ha fogat mosok, bekapok egy rágót, akkor nem érez meg a másik fél, hiába van a közelemben?
2019. márc. 28. 05:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Kezeltesd az alkoholizmusod inkább!
2019. márc. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vodka valamilyen gyümölcslével keverve, vagy üdítővel. Pl. citromos schweppes, vagy narancslé.
2019. márc. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha találkozó elött bedobsz egy-két italt, akkor teljesen mindegy, hogy mennyire van szaga, a viselkedésedböl eleve kiderül.

VIszont ha csak alkohollal töltve mersz valakivel találkozni, akkor érdemesebb lenne az lakoholismusodat kezeltetni elöször

2019. márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni, de az állítólag bátrabbá tesz. Ezért jutott eszembe, mint opció.
2019. márc. 28. 09:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írták: vodka valami alkoholmentes kísérővel.
2019. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Öszintén, ha nem szoktál inni, akkor jobb, ha hagyod, mert ha félrészegen, tántorogva állítasz oda egy találkozóra, akkor teljesen fölösleges is elmenni rá!
2019. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál inni, akkor már egy pohár is meglátszik majd. Rögtön kiszúrják. Én szoktam inni, de rajtam is látszik a 2-3. pohár után...
2019. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem négy feles az, amikor már hallani, látni lehet egyértelműen, hogy berúgtam. Szóval 1-2 felesnyire gondoltam. Semmi többre. ismerjük egymást egy ideje, szóval az együtt meginni valahol valamit is szóbajöhet, de akkor sem akarok piaszagú lenni.
2019. márc. 28. 13:59
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
Natúr vodka.
2019. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

HA velem akarnál találkozni, akkor teljesen mindegy, MIT iszol elötte, ha alkoholos állapotban vagy, akkor ennyi a találkozó, úgy ott hagylak, hogy csak nézel!

Aki képtelen alkohol nélkül beszélgetni, mert NINCS bátorsága, azzal enm érdemes szóba állni sem!

2019. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!