Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg fehérbort mennyire...

Egy üveg fehérbort mennyire fogok megérezni és másnap hogy leszek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, ittam már alkoholt (kevés bort nyáron, szilveszterkor 1 pohár pezsgőt, utóbbi időben párszor sört)

Pár nap múlva egy fesztiválra megyek és úgy tervezem, hogy előtte megiszok egy üveg fehérbort, valószínű elég meleg is lesz.

Vékony testalkatú vagyok, másnap mennyire leszek ettől rosszul?



2019. jún. 6. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idő alatt iszod meg.
2019. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan 2 órám lesz rá valószínű..
2019. jún. 6. 20:49
 3/3 FerencDávid válasza:
Hát, figyi én nem tudom mennyi idős vagy, de ha nem szoktál a sok alkoholhoz akkor azért két óra alatt ez megárthat, nem feltétlenül leszek kifejezetten másnapos de én a te helyedben ennyit nem innék meg, (igyál meg fél litert, ha azután egy fél órával még úgyérzed hogy simán elmegy akkor meg had menjen) (egyébként előtte egyél zsírosat meg sokat az elég sokat tud dobni a dolgon, mintha egy 7days után innád meg, utolsónak pedig hogy minden 2,5 deci mellé egy nagy pohár vizet igyál meg, akkor a másnap biztosan elkerül
2019. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!