Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meddig jó a bontatlan rosé?

Meddig jó a bontatlan rosé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2016-os Lovassy rosé meddig lehet fogyasztható? :)


Ma találtam a bárdzekrényben és kíváncsi lennék a véleményetekre.



2019. jún. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven jó. Bontsd fel és kóstold meg. Egy jó hideg rozé fröccs ilyen melegben jól esik.
2019. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hűtött helyen volt,akkor garantáltan jó. ha a bárszekrény nem hűtött,akkor már kérdéses a dolog. 25 C körülig elvan különösebb romlás nélkül ennyit, de ha 30 vagy felette volt a hőmérséklet akkor már van rá esély,hogy romlott a minősége. De bontsd fel és kiderül :) szerintem kutya baja lesz,mert eleve sem régi bor. Kb 10-15% ot tennék rá,hogy van minőségbeli problémája már.
2019. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen este szerettem volna meginni, kis hangulatos így nyáron. :)

Köszönöm! Mindenkinek megy a zöld kéz! :)

2019. jún. 16. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárdzekrény. :-) Kékvérűek nem Lovassy rosé-t isznak ám, mert az alapból ihatatlan. Főleg ha 2016-os. Max jégkását csinálnék belőle, nem lesz jó már fröccsnek sem.
2019. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!