Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kiszolgálatok vendégeket...

Kiszolgálatok vendégeket sörrel, úgy hogy én csak 17 és fél éves vagyok?

Figyelt kérdés
Diakmunkásként dolgozok egy büfében, ahol lángosot, palacsintát és ehhez hasonló dolgokat árulunk. Viszont dobozos sört is kapható. Na már most Magyarországon 18 alatt nem vehetnek alkoholos italt, de azt nem tudom, hogy kiszolgálatok-e én felnőtteket dobozos sörrel?

2019. jún. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A főnöködet kérdezd meg.
2019. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem a tiéd a hely, te csak egy alkalmazott vagy, szóval szerintem kiszolgálhatsz. A korod szerint legálisan bejelentve dokgozhatsz bárhol, az, hogy mi a munkaköröd és feladatod az már részletkérdés. Nem fognak megbüntetni, ha attól félsz, maximum a főnöködet, ő a felelős mindenért.
2019. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárban is eladják a boltban a diákmunkával dolgozó kiskorúak, árufeltőltőként is pakolnak ki piát. Szóval, gondolom, igen.
2019. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 pénztárba csak 18 felett lehet menni diákként. Árufeltöltő lehet kiskorú, de kasszás nem.
2019. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Tudom, de attól sajnos ezzel nem mindig foglalkoznak. Dolgozott osztálytársam 18 alatt kasszában.
2019. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
4 akart lenni :-)
2019. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!