Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győrben milyen jobb vendéglőke...

Nagy_Z kérdése:

Győrben milyen jobb vendéglőket ismertek, ahová külföldi vendégeket (lengyelek, akik nem az internacionális konyháért vannak oda) el lehet vinni?

Figyelt kérdés
Valamilyen minőségibb hely érdekelne, köszi.

2018. márc. 28. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Győrben semmi kiemelkedő étterem nincs, környék nem jöhet szóba?

Tudnám ajánlani akkor Pipacsot esetleg vagy Dunakilitin Sári csárdát.

De ha muszáj Győrben akkor Kristály étterem, szépen fel is újították,konyhájuk is jó.

2018. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nádor étterem. Nagyon jól főznek.


Révész semmiképp! Ott volt keresztlányom esküvője, csapnivaló volt az étel. Sületlen, főtlen. Gondoltam, szólok.

2018. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Komédiás? Pállfy Étterem
2018. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit ennétek, hagyományos éttermi vacsorára Kristály, Pálfy, állítólag a John Bull pub is jó, de pl reggelizni A Fűszeres.
2018. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
La marédát még kihagytam,első voltam, az még jó hely Győrben.
2018. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pálffy, La Maréda, Captain Drake Pub, Szalai Vendéglő, Csülök Sarok, Hajó Étterem, Kristály Étterem, Zöld Elefánt Étterem, Nádor Étterem, Komédiás Étterem, Zöldfa Étterem, Belga Étterem, Marcal Étterem, Kemencés Étterem, Dobos Étterem, Tio Pepe Étterem, Matróz Étterem, Kovalter Vendéglő, Halgödör Étterem, Amstel Hattyú Étterem, Aranyhal Étterem, Fehér Akác Étterem, Aranyszarvas Étterem, John Bull Pub és Étterem, Golden Ball Étterem, Teátrum Étterem, Révész Étterem, Cézár Pince Étterem, Várkapu Bajor Étterem, Nimród Étterem, Hrabal Cseh Söröző és Étterem, Horváth-Kert Étterem, Fonte Étterem, Carmen Étterem, Erzsébet Liget Vendéglő, Muskátli Vendéglő, Kakas Étterem, Kalapos Étterem.


Győr tele van jobbnál jobb éttermekkel. Az éttermeket nem minőségi sorrendben írtam le, hanem ahogyan eszembe jutottak, meg szerintem még egy csomót biztosan ki is felejtettem.

2018. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Még egy étterem eszembe jutott hirtelen amit még le akartam írni, de kihagytam a hosszú felsorolásból. Szürkebarát Étterem.
2018. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Zöld elefánt és Dobost adom, főleg az utóbbiban a foghagyma krémlevest de a Marcalban pl a menü nem olyan jó.


Ja és egy jó tanács a Márkát kerüljétek el anno jó volt de mostmár 5-ből 4 kaja borzalom.

2018. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Márkába régebben Mi menüzni jártunk mert isteni volt a Párizsis hús és a Rántott hús is. Ez volt 20-25-éve. Azóta sem jártam ott. De már én is hallottam, hogy már nem olyan jó mint régen volt.


A Marcalban nagyon finom a menü. Édesapám mindennap ott eszik már vagy 15-20 éve. Jól főznek. Kedvesek, gyorsak.

2018. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!