Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mennyi ideig rágtok egy...

Ti mennyi ideig rágtok egy rágót? Valamint milyen fajta és ízesítésű a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A "chewing gum" típusút 5-10 percig körülbelül, sajnos hamar elmegy az íze. A "bubble gum" típusút és a téglarágót akár 20 percig is. Imádok belőle gömböket fújni, cuppogni meg csattogni vele :DDDDDD
2019. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sárgadinnyés a kedvencem. Mindenki szerint büdös. Lehet, hogy az, de ha rágom, akkor nem érzem. Néha keverem citromossal v eszem vele egy gyümölcsös cukorkát és akkor a rágó fura állagú lesz😝. Állkapocszsibbadásig képes vagyok rágni. A fekete, ánizsos is jó, de azt nem keverem. Meg az airwaves extreme, de attól meg tüsszögnöm kell.

Monoton, de nagy figyelmet igénylő munka mellett csinálom mindezt, senki sem látja/hallja szerencsére.

2019. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hányat kaptok be egyszerre?
2019. aug. 19. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt, és egész nap rakom őket. A kedvenc az Orbittol a világoskék, ami ilyen mentolos.
2019. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld mentolos Orbit, saccra olyan 1-2 órán át, egyszerre egy darabot. Airwavest akkor rágok, ha meg vagyok fázva, kitűnően tisztítja az orrjáratot.
2019. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Orbit:mentolos, epres, áfonyás

Maximum: 1-2 óráig rágom

Egyszerre csak 1-et szoktam bevenni

2019. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenceim: Airwaves Extreme, Airwaves Black mint, Orbit gyerekrágó, Orbit világos kék.


Egész nap rágózok általában. Közvetlen étkezés előtt kb 10-15 perccel nem, meg kb utána is várok 10-15 percet.


Imádok ragozni. :D

2019. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok


Learadt meddi rágom.


Általában amíg érzem a friss ízt és nem lesz ízetlen, kemény gumis, hanem meg kellemesen, állkapocs fájdalom nélkül rágható.

2019. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!