Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kis barna bogarak beleköltözte...

Kis barna bogarak beleköltöztek a lisztbe, használhatom még?

Figyelt kérdés
Apró, barna bogarak voltak a lisztben, ami furcsa, mert fémdobozban tartjuk, nem tudom, hogy mehettek bele. Mivel elég sok lisztről van szó, nem szívesen dobnám ki, így inkább leszitáltam és eltávolítottam belőle a bogarakat. Használhatom így? Lesz tőle bajunk? Úgyis sütnék vele, nem nyersen használnám. Valaki járt már így?
2019. aug. 22. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha szereted a zsizsikes lisztet egyed csak. Nekem nem lenne hozza gusztusom.

Bajod nem lesz, max keseru lesz az ize.

2019. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Fuuuj
2019. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én kidobtam 5kg lisztet emiatt, pedig nem vagyok pazarló.

Engem a tudat zavarna, hogy bár a bogarak nincsenek benne ha átszitálom, de az anyagcsere termékük igen.

Tudom, hogy ennél sokkal több mocskot megeszünk, de arról legalább nem tudunk.

2019. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Inkább lisztbogár, a zsizsik szemestakarmányban él. Bár a lényegen nem változtat. Bajod nem lesz tőle, de ha mindenképpen használni akarod, tedd be a fagyasztóba legalább egy napra, mert a bogarak által rakott peték még mindig ott vannak a lisztben és előbb-utóbb pecázni mehettek a lisztkukaccal.
2019. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább kidobom, úgy döntöttem.
2019. aug. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!