Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mamik ti készítettek előre...

Mamik ti készítettek előre fagyasztott fél kész/kész ételt szülés utánra? Mit?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg az első nehezebb napokat?

Sajnos nem lesz segítségem szülés után, a párom két bal kezes a konyhában és gondoltam főzök előre és lefagyasztom. Milyen ételeket ajánlotok?



2019. szept. 27. 12:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt mindennap főtt étel. Ha volt, akkor meg délelőtt 11-re össze szedtem magam meg a gyereket és elsétáltunk menüt venni valahova.
2019. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
84%
Ha minden kötél szakad, rendelni fogunk. 130 kilométerre él minden rokon. Nekem a gyerek mellett élni sincs lassan időm. Egy csomó minden hús a fagyon. Azokat már úgy raktam el, hogy olvasztas után mehet a kajaba. Így viszonylag időt sporolok. Az első babámmal anyukám itt volt velünk, de most max pár napot szeretném s azt sem egymás után.
2019. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%
Párom hozott haza menüt a közeli étteremből. A fagyasztott kész ételeket(akár bolti, akár házi) nem szeretjük.
2019. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Komolyan nem értem mi ez a hatalmas felhajtas mosatanaban a szules meg a gyerek korul. Egyedulallo anya voltam, megis mindennap tudtam főzni magamnak.
2019. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
67%
Hogy oldottam meg? Felnőtt emberhez mentem hozzá, akinek van két keze. Ha én nem főzök, főz ő. Vagy eszünk hideget. Ez nem háború, hogy előre gyűjteni kell az élelmet rossz időkre.
2019. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem főztem előre. Rendeltünk kaját, igazából már évek óta rendelem, csak hétvégén főzök.
2019. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%
Tehát a te férjed munka után haza megy és még főz is, miközben te otthon voltál egész nap a gyerekkel?
2019. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
59%

1, nem vagyok mami...


2, engem kikapcsol a főzés, úgyhogy az első naptól főztem. Egy fasírtot bedobni a sütőbe nem órák kérdése, vagy egy főzeléket, levest összedobni. Úgy beszélnek itt néha emberek a főzésről, mintha napi több órát venne el az életükből.

2019. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Persze, nem háború, de kitudja hogy fogok szűlés után kimézni.
2019. szept. 27. 13:13
 10/46 anonim ***** válasza:
72%
Én terveztem, de aztán a két nagymama közölte, hogy ne merészeljek, majd ők szépen ellátnak minket friss kajával, ehhez ragaszkodtak :) Nagyon hálás vagyok nekik ezért :)
2019. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!