Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit érdemes Romániából behozni?

Mit érdemes Romániából behozni?

Figyelt kérdés
Milyen termékek olcsók Romániában, amik itthon drágábbak és érdemes kint megvenni?

2019. szept. 28. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
háát...Kb. ugyanennyi minden, én ezzel nem foglalkozom, igaz, nyugaton élek.Én csak azt hozatok be, amit nem kapni itthon, és szeretem( Mirinda/fanta kékszőlő)
2019. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kékszesz, pufuléc, albérlet, fogászat, detralex, proctoglivenol, borsec, csíki sör.

Ebből nem fogsz megélni.

Az a kategória vagy, aki Budán lomtalanításkor hajnalban már lefoglalja a dolgokat és késsel fenyegeti meg az embert, ha nézegeti a cuccokat?

2020. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 igen kisebbségi vagyok és örömöm lelem emberek megfenyegetésében.

Örülök, hogy ez egy kérdés alapján evidens.

Kérdés: Te az a kategória vagy, aki első benyomás alapján ítél és felsőbbrendűnek érzi magát embertársainál?

2020. dec. 20. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, az a kategória vagyok, akit Erdélyben bozgornak neveztek, Magyarországon lerománoztak, és volt idő, mikor heti 3000 ft-ból éltem, a használati tárgyaimat lomtalanításkor szereztem be, illetve szereztem volna be, mert egyes emberek leordították a fejemet, hogy kotródjak el onnan, ha nem akarok bajt. Ugyan az a kategória, aki most bedobja a csomagtartómba a parfümjeit meg zokniait és fennhangon felszólít, hogy fizessek érte!

De végül sikerült szerezni egy tükröt, egy fonott kosarat, edény-borogatót, sok könyvet meg egy polcot és egy széket

Azóta szerencsére felküzdöttem magam, mostmár én viszek dolgokat a charity boltba.

Az számít egyáltalán, hogy írtam konkrétumokat? Nem.

2020. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!