Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi kalória volt ebben a...

Mennyi kalória volt ebben a palacsintában?

Figyelt kérdés

Ma reggel olyan éhség tört rám reggelire ettem egy zabkasat melle muzlit de meg mindig éhes voltam és csináltam ilyen egyszerű amerikai palacsintat

Kb 200ml mandulatej, 150g fehér Liszt, 10g sütőpor, 10g vaniliascukor és olívaolaj

A reggelim után megettem ennek a 3/4et de nagyon tele vagyok és rosszul tőle főleg hogy 3 nagyobb palacsinta lett és annak a 3/4et xilites baracklekvarral megkenve😅

Mit gondoltok?

Mennyire volt ez hülyeség? Vagy elmegy stb?

És kb mennyi lehetett kalóriaban és mennyit mozogjak hogy ez lemenjen? Mert ma már simán megettem a 2000kaloriamat a reggeli és a snackekkel együtt

Már nem tervezek enni max valami nagyon konnyut



2019. okt. 12. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes mennyiség 900-1000 kcal kb.

Ha 2000 kcal a keret, akkor is sok, mert csupa szénhidrát, amit ettél ma, és még nagyon korán van.

Legyen ez a csaló napod, és egyél valami húst zöldséggel

2019. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm ☺️
2019. okt. 12. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalóriabázisba nem sikerült bepötyögni a mennyiségeket, csak ide?
2019. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na nem is tudtam arról az oldalról

Köszi:)

2019. okt. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!