Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyikben lehet több kalória?...

Melyikben lehet több kalória? Egy szelet trio pizzában, vagy másfél merőkanál hígabb tejbegrízben, vagy 2db lekváros palacsintában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mind a kettő szar kaja, de van oka amiért kérdezem️

2015. júl. 29. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha vékony a tésztája, akkor én a pizzát választanám, legalább nincs benne cukor.
2015. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de miert azt? mert abban van kevesebb?? szeretnek egy kicsit hizni,es nem tudom melyiket valasszam, legszivesebben mindbol ennek, de eleg kicsi a gyomrom, szoval egyet kene valasztanom:Dd
2015. júl. 29. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy hízni szeretnél :D :D én most fogyókúrás kérdésként értelmeztem :D Hát akkor a palacsintát válaszd, szerintem abba több kalória lehet, bár nem tudom mekkora az egy szelet pizza :D
2015. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb a tejbegrízben lehet, aztán a pizza,. aztán meg a palacsinta, de amúgy ez sok mindentől függ...
2015. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!