Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizza kimgtol tenyleg nem...

Pizza kimgtol tenyleg nem erdemes rendelni? Velemenyek?

Figyelt kérdés
Annyi sok rosszat hallani, regen par eve mindig ott rendeltem nagyon szerettem a rantott husukat, gyros tal is nagyon finom volt, a nutellas gombocukat is imadtuk, mindig a 8.keruletbol rendeltunk es sosem volt gond. Most a 3.keruletbol rendelnek csak annyi negativat hallok, hogy milyen helyen csinaljak,igenytelenseg stb (nem a 3.keruletbe hanem alapbol)
2019. okt. 14. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ettem onnan még olyat, ami ízlett volna, a pizzájuk olyan mint egy lábtörlő, ízben és állagban is, a többi ételük vagy teljesen ízetlen, vagy agyonfűszerezett és zsíros, csapnivaló alapanyagokból. Tisztán érezhető, hogy szinte nem használnak friss alapanyagot, hanem csak mirelitet. Amilyen olcsó, olyan undorító és igénytelen szerintem. Ettől függetlenül van, akinek ízlik, engem nem nyűgözött le.
2019. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem.

régebben még úgy ahogy elment és olcsó volt.

na most már se nem olcsó de legalább vacak is.

2019. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!