Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki probalta mar a konzerve...

Valaki probalta mar a konzerves keszeteleket? Pl rakott kaposzta? Velemeny?

Figyelt kérdés
engem a rakott kaposzta erdekelne , persze a tobbi velemeny is erdekel, megkoszonnem ha leirnatok hogy mit probaltatok es milyen volt :)
2019. okt. 31. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk venni, sőt mindig van a spajzban többféle. Én elég finnyás vagyok, de elkell ismernem. Nagyon finomak szoktak lenni. Nem annyira mint amit az ember frissen megfőz, de finom.
2019. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es milyeneket szoktal enni?:)
2019. okt. 31. 21:49
 3/9 A kérdező kommentje:
illetve markaban melyiket?:)
2019. okt. 31. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, én a babfőzeléket kolbásszal imádom. Mást meg soha nem vettem, ezt is csak kb évi két alkalommal, mert amúgy minden nap főzök.

Ezt szoktam venni: [link]

2019. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Mindenfélét.

Globus, házias ételek stb. Lidl. Auchan.. ahol lehet kapni.

Én a paradicsomos húsgombocót szeretem. Párom a rakott képosztát, Pacalt, lencsét.. mindent.

Mindig veszünk, elrakjuk. Van amikor nincs kedvünk főzni, vagy késő érünk haza. Aranytartaléknak tökéletes

2019. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
En munkaban sokat kaptam, boltban eleg draga, en jelkepesert eladnam. Van sokfele, tele a kamra vele. Ha mast nem akkor tenyleg jo olyankor mikor nincs semmi kaja es farkasehes az ember. :)
2019. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elso: es a rakott kaposzta fincsi? en is azt szeretnem kiprobalni, de nem tudom hogy pl kell még ra plusszba tejfol? ugye van aki a nem konzervesre is tesz, de ha nem teszek anelkul is joo?:)
2019. okt. 31. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én székelykáposztát ettem. Ízre jó, de kb az összetevők fele mesterséges adalék, tehát rendszeres fogyasztásra nem ajánlom.
2019. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a konzerv sóletet szeretem, azt szoktunk venni néha.
2019. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!