Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Le lehet fagyasztani ezeket?

Le lehet fagyasztani ezeket?

Figyelt kérdés

Fodrász vagyok, decemberben egész hónapban reggeltől estig fogok dolgozni, még 24-én is délig... Arra gondoltam előre elkészítem és lefagyasztom ezeket a sütiket.. Tapasztalat? Ugyanolyan jó marad?

Hatlapos, zserbó, sajtos rudacskák,mini tepertős pogácsák,londoni szelet


2019. nov. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

A zserbót és a londoni szeletet simán, minőségromlás nélkül.

A pogácsákat és a sajtost én nem fagyasztanám, legfeljebb a nyers tésztát, amit frissen kisütni nem egy nagy durranás.

2019. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Pogácsát lehet, csak kiolvasztás után forró sütöben kell (röviden)felmelegíteni, akkot olyan, mint frissen.
2019. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Pogácsát, sajtos rudat lehet.

Édes süteményeket nem lehet.

2019. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Édes süteményeket is lehet, nem tudom, mire alapozodd ezt. (Márcsak azért sem, mert minden üzletben lehet kapni fagyasztott tortákat, süteményeket és azok alapesetben édesek!)

A legtöbb édes süteményt lehet fagyasztani, nekem a túró töltelékesek nem tetszenek igazán felolvasztva, mert a túró kidejezetten szemcsés lesz.

A többinek semmi baja sem lesz, ha legalább egy éjszakán keresztül hütöben olvad ki.

2019. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!