Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hamburger mellé milyen köretet...

Hamburger mellé milyen köretet lehetne még otthon készíteni, ami NEM sültkrumpli?

Figyelt kérdés
Szeretnék sütni hamburgert és hozzá valamilyen köretet.
2019. nov. 26. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akkor inkább ne csinálj köretet, mert gondolom a szószt, stb., szóval mindent belepakolsz a hamburgerbe. Hiába gondolkodom, a sültkrumplin (krumplifélés köreten kívül) semmi nem jut eszembe, ami illene hozzá. Rizs? Nem. Kuszkusz? Nem. Tésztaféle? Nem. Jó az úgy magában, ha semmiképp nem akarsz krumplit. Egy jó hamburgerben minden benne van: húspogácsa, salátafélék, szószok, sajtok, stb. Egy rántott sajtot még el tudok képzelni mellé, vagy plusz zöldségköretet.
2019. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hagymakarikán gondolkodtam még esetleg
2019. nov. 26. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
En ha nem kruplizom, akkor hagymakarika.
2019. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
coleslaw
2019. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Saláta.
2019. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
coleslaw
2019. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Hamburgerhez nem kell köret szerintem.
2019. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
lehet h csak hust sut magaban. barcelonaban tobb helyen ettem ilyan hamburgerhus pogacsat korettel, nem buciban. bar a nevere nem emlekszem, de mintha valami hanburgeres lett volna
2019. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!