Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A VII. Kerületi Lövölde téri...

A VII. Kerületi Lövölde téri Lidlben kapható sushi?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor a közelében melyik bevasarlo központban lehet kapni? (kiptobalnam, tudom h étteremben finomabb stb stb)

2019. dec. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb alapterületű üzlet, szűkebb választék.

BTW a Lövölde téri Lidl a VI. kerületben van. (a VII. kerület a Király utca másik oldalán kezdődik)

Westendben tuti van sushi, menj oda.

2019. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Blaha Lujza téri is nagyobb, talán ott van.
2019. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy első alkalommal nem étteremben akarsz kísérletezni/bénázni, de az első élményhez mégse a legalja, száraz, kemény, íztelen Lidlis sushi dukál! :) Jobb kompromisszum, ha neten rendelsz, vagy elvitelre kérsz pl. a Dohány utcai Oishiból, amit otthon békében ehetsz meg.
2019. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki próbálni akartam, hogy ott milyen. Ettem máshol is sushit, az oishitol a wasabiig,de nem akarok heti 2x,3x 5 ezer forintot fizetni(főleg wasabiba) vagy elmenni a világ másik végére(nem Pesten lakom, ahhoz a Lidl közelébe van a sulim) (oishi, ahova amúgy havonta mindig megyünk mert nagyon jó a kaja) tehát ki akartam próbálni, hogy finom-e. Mellesleg szerintem ez is nagyon finom volt és megérte. Máskor is veszek.
2019. dec. 5. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van a Lövölde tériben, én rendszeresen látom a hűtőben.
2019. dec. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A halas hűtőben keresd!
2019. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!