Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lazacos sushi: a lazacot...

Lazacos sushi: a lazacot füstölve vagy nyersen?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb kipróbálni?

Eddig még csak vega sushit ettem, de szeretnénk kipróbálni a halasat, viszont nem tudom melyiket merjem.

Milyen az ízük, mi a különbség közöttök(ízben, állagban)?


És csak kiváncsiságból, az omletteset próbálta már valaki? :)



2017. ápr. 26. 02:03
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
87%
Ha valaki szereti az ilyen kajákat szerintem mindegyiket érdemes kipróbálni. A füstölt lazac nekem bejön én valószínűleg azt próbálnám ki, a natúr nyers hal nem az én világom és a rizs sem, az alga meg pláne nem.:D Azért füstölve megkóstolnám ha már elém tennék.
2017. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A füstölt lazacot pizzán vagy szendvicsen szeretem, a sushi lényege szerintem a friss, nyers íz. Számomra értelmezhetetlen az omlettes is.:-) A füstölt lazac értelemszerűen füstös és sós ízű, állaga tömörebb, mint a nyersé.
2017. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Asszem én nyers sushit szoktam enni és az a kedvencem. Megkóstoltam az omletteset is, féltem tőle de végül finom volt :). Szerintem próbáld ki a nyers sushit.
2017. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd a füstölt lazacossal. Utána jöhet a nyers. Ehhez nem mindenkinek van nyomra. Nem az íze miatt, hanem a tudat miatt, hogy nyers hal. Az omlettes szerintem nem autentikus japán étel.
2017. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd a nyerssel, majd jöhet a füstölt!

Én imádom mind2-t! :)

2017. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A füstöltet kipróbálom majd, a nyersre még lehet kicsit győzködni kell magam.

Mindig mondják az "ezt, meg azt lehet elkapni" a nyershaltól és el tud bizonytalanítani. ://


Egyébkét a Wasabiban próbálnánk ki, ahol gondolom azért szigorú ellenőrzések vannak, illetve van ismerős, akik rendszeresen ott esznek. :)


Esetleg valaki próbálta már azt az éttermet?

2017. máj. 2. 01:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem párszor onnan, máshol voltam running sushi-helyen. Közepesnek mondanám a Wasabit, fertőzéstől viszont nem kell félned, nugodtan ehetsz nyers halasat is. Az tény, hogy nem mindenkinek ízlik, én a magam részéről imádom.:-)
2017. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az omlett igazából tojáslepény. Fincsi amúgy.


Én is füstölt lazaccal kezdtem, nem tudom, nekem az bacon ízű volt.


Azóta kb csak nyers lazacosat eszem. Állagban különbséget nem fedeztem fel.


A vörös tonhalas még az, amit imádok, konkrétan szexelni tudnék vele, olyan finom. 😁

2017. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!