Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincs feltüntetve a...

Miért nincs feltüntetve a legtöbb cukrászda honlapján a torták ára?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván,ha valakinek egyedi igényei vannak, annak egyéni díjszabása van, de ugye vannak képek a már elkészített tortákról, aminek nyilván az árát is tudják.

Hogy lehet úgy rendelést leadni, hogy fogalmam sincs mennyibe fog kerülni a termék? Még hozzávetőleges árat sem ismer az ember


2019. dec. 4. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha előre látod az árakat inkább nem rendelsz. Ha már megrendelted és lemondod, te vagy a köcsög érzésed lesz, ezért inkább kifizeted.
2019. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Fel van tüntetve az ár.
2019. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod megkérdezni?
2019. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Megkérdezed telefonon, emailben, üzenetben, személyesen, stb.

Gondolom az eddig készített tortákról vannak fenn képek, és mivel a többség egyedit rendel, ezért azokat nem árazzák be.

2019. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Cukrászdában dolgozom.


Ha egy csokitorta pl 550Ft/szelet akkor egy 12 szeletes torta ára 12x550Ft

A szeletek árát szorozzuk annyival, ahány szeletes tortát szeretnének. Persze, ha egyedi igény van (marcipán borítás, stb) vannak plusz költségek! :)

2019. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nyilván meh tudom kérdezni, csak annyi időm nincs, hogy több cukrászdát hivogassak aztán válasszak közülük. Az is marha ciki, ha mondják az árat, én meg nem rendelek semmit.
2019. dec. 4. 18:42
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Mutass már 3 olyan cukrászdát, ahol nincs fent az ár.
2019. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Küldjek még, kedves utolsó?

2019. dec. 4. 19:49
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező! :)


Az 5-ös válaszoló vagyok. Csak el szeretném mondani, hogy nagyon szomorúnak tartom, hogy ha valaki (most teljesen mindegy, hogy épp én) ad egy normális választ, nem veszed a fáradtságot ahhoz, hogy megköszönd. Ellenben a negatív kommentekre rögtön tudsz reagálni, mintha a vitatkozás lenne a kérdésed célja. Szerintem ez tipikus megkeseredett, rossz mentalítás és remélem le fogod tudni vetkőzni egyszer!:)


Üdvözlettel

2019. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Hát köszönöm, nehogy már emiatt rosszul aludj. Azért válaszoltam neki, mert kérdést tett fel felém.

Egyébként nem mentem sokra a válaszoddal, tekintve hogy a szeletek ára sincs feltüntetve.

2019. dec. 4. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!