Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincs feltüntetve a...

Miért nincs feltüntetve a legtöbb cukrászda honlapján a torták ára?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván,ha valakinek egyedi igényei vannak, annak egyéni díjszabása van, de ugye vannak képek a már elkészített tortákról, aminek nyilván az árát is tudják.

Hogy lehet úgy rendelést leadni, hogy fogalmam sincs mennyibe fog kerülni a termék? Még hozzávetőleges árat sem ismer az ember


2019. dec. 4. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Atya ég, te milyen primitív bunkó vagy :D remélem azért sikerül tortát rendelned és lesz 5 perced még életképességed arra, hogy rácsörögj néhány cukrászdára. Nagyon elfoglalt vagy, telefonálni nincs időd, de gyakorira kiírni, hogy aztán kesereghess, arra van :D
2019. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Annyira sikerült, hogy a torta már kész is van. Napokkal ezelőtt megrendeltük (olyan cukrászdában, ahol fel volt tüntetve az ár), csak most merült fel bennem újra a kérdés.

És ne haragudj, sajnálom hogy ennyire a szívedre vetted, hogy nem rohantam azonnal köszönömöt mondani. Eszembe sem jutott, hogy valakinek ez ennyire fontos. Én is szoktam válaszolni, de sosem várok érte köszönetet.

2019. dec. 4. 21:31
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Félreérted, nem köszönömöt vártam. Csak, ha már veszed a fáradtságot, hogy minden beszólogatónak válaszolj, szerintem egy kössz is elfért volna annak, aki tényleg értelmes választ próbált adni.
2019. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"ha már veszed a fáradtságot, hogy minden beszólogatónak válaszolj"

Egyetlen embernek válaszoltam, aki nem beszólogatott, hanem kérte, hogy mutassak olyan cukrászdát, ahol nincs feltüntetve az ár. Mert ezek szerint amiket ő ismer, azok feltüntetik az árat.

Szóval a minden beszólogatóval sikerült mellélőni, mert itt te vagy az egyetlen beszólogató. Én pont azt érzem, hogy lested az alkalmat mikor köthetsz bele valakibe. Sajnálom, hogy pont az én kérdésem találtad meg.

2019. dec. 5. 06:45
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéshez. Én is furának találom,hogy nem írnak árakat. Biztos tudják,hogy ha meglátnák az árat,nem csak a weboldalt zárnák be az emberek,de még előzményeket is törölnének. 😁

Nekem volt olyan,hogy hívtam a cukrászdát ,mennyibe kerül egy normál torta,mondta,hogy x szeletest ajánlja és 870ft/szelet. Hülye vagy? Arannyal töltöd vagy mi?! Előre megsütött szottyos,kiszáradt piskotát megtöltöd a krémmel,hogy felpuhuljon a krémben annyi margarin van,hogy spatulával kell levakarni az ember szájpadlásárol ,hát köszi,nem ☺

Megcsinálom itthon a formatortát,emeletes tortát,sima kerek tortát,téglalap tortát azt ennyi.Eddig panasz nem volt ☺

2019. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Ja szerinted a 7-es puszta kedvességből kért, hogy mutass néhány cukrászdát? :DDDD nem azért, mert hülyének néz :DDD oke!
2019. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most tényleg ennyire unatkozol, hogy mást sem csinálsz,mint kötözködsz, vagy ennyire megbántottalak, hogy nem jeleztem, mekkora szívességet tettél a válaszoddal?
2019. dec. 5. 19:07
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek. Megtetnék azt, hogy leírnák hogy pl a kész tejszínes csokisból mennyibe kerül a 8, 12, és 16 szeletes, de nem. És hogy extrákkal a torta ára változik, különleges kérésekkel vegyék fel velük a kapcsolatot stb.

Én alapból kilépek az ilyen oldalakról, ahogy azokból a boltokból is kijövök ahol nincsenek feltüntetve az árak. Ha ránézek egy polcra, 15 mp alatt el tudom dönteni hogy mi kell és mi nem. De ha nincs ár akkor várjak az eladóra, és hallgassam végig hogy demózza a portékáit mire kiböki az árát? (Talán pofát is vág ha nem kérek semmit) Ez csak a piacon működik, mert ott lehet alkudni.

2019. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!