Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energiaitaltól "be lehet...

Az energiaitaltól "be lehet állni"?

Figyelt kérdés

Vettem egy Burn-t, így szóba került melóhelyen. Aztán valaki mondta, hogy bármelyik energiaitaltól be lehet állni, szó szerint...


Hazafele menet meg is ittam (én nyitottam fel, szóval nem került bele semmi), aztán nem sokkal később azt vettem észre magamon, hogy jobb kedvem lett, ill. kicsit "vadabb" stílusom lett még annak ellenére is, hogy nem aludtam sokat. Máskor is ittam már ilyen italokat, de sose figyeltem még meg magamon különösebben a hatását.


A kávénál ilyet nem érzek, pedig ma megpróbáltam kicsit erősebb adagot is főzni belőle, de még csak fel sem pörgetett.



2019. dec. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
placebo-hatás
2019. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Marhaság. Volt 2 kollégám, energiaitalon éltek. Sosem voltak tőle beállva. Szerintem kb bebeszélték neked, mint az egyszeri csaj a gyerekpezsgőtől, mert beadták neki hogy igazi.
2019. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha placebo hatás ha nem, működött =D
2019. dec. 5. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség :DDD
2019. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aparalyza ***** válasza:

Ha jó sokar iszol belőle akkor nem beállsz hanem leállsz.

Szervezetfüggő, de ha nem aludtál akkor halucinációval keverheted össze.

Mindenből mértékkel fogyasszunk, kivéve a medvéből, mert az tényleg megöl! ;)

2019. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A beállni az erős kifejezés de az a hatás amit leírtál az normális. Jobb kedved lesz tőle, felpörögsz stb. Akár lehet enyhe tudatmódosító szernek is nevezni. Ha megiszol egy fél literes energiaitalt akkor annak nagyjából hasonló mértékű hatása van mintha egy fél liter sört ittál volna meg. Nálam legalábbis így van, én ezért is iszok energiaitalt, rekreációs célból. Megiszom egy Monstert, berakok valami zenét ami felpörget és 1-2 órán át jól érzem magam. Nincs nagy különbség szerintem eközött meg aközött ha valaki délután/este megiszik néha néha egy doboz sört hogy kicsit kieressze a gőzt. Persze abban is van valami, hogyha mondták ezt neked akkor nagyobb esélye van hogy úgy is érzed. Ezért is nekem pl muszáj zenét hallgatnom közben mert az csak erősíti ezt az érzést.
2019. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!