Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szendvicseket vinnétek?

Milyen szendvicseket vinnétek?

Figyelt kérdés

Céges, viszonylag ünnepélyesebb "buli" lesz holnap (mindenki kiöltözik, előtte egy hosszú műsor lesz.), ki lettek osztva a feladatok ki mit csinál mit hoz.

Van aki sütit süt, más az üdítőkről italokról gondoskodik, addig én a szendvicseket kaptam, viszont nincs semmilyen ötletem mi az, ami mindenki igényének megfelelne (legalább 40 fő)

Szóval kezdjük ott hogy gondolom ilyen félszendvicsre gondoltak, mármint mondjuk egy szelet kenyér és azon valamik. Mert gondolom rendes szendvicset senki nem szeretne enni, meg egyszerűbb is lenne ezt elfogyasztani de nyugodtan javitsatok ki ha nem így gondoljátok.


Aztán jön az hogy mi legyen rajta? -és mennyi? Minél több ötletet várok (részletesen)!


Természetesen tudom hogy nehéz eltalálni, sőt inkább lehetetlen hogy mindenkinek megfeleljen de a cél az hogy a többségnek jó legyen.


Gondoltam arra is hogy két félét vinnék.

Illetve hány darabot vinnétek? (ez függ a mérettől is persze)

Illetve milyen kenyérből csinálnátok? Én bagettra gondoltam mérete miatt, mert könnyen lehet megfogni stb.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2019. dec. 6. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen félszendvicseket vigyél, de a bagett az csak egy falat, nem is nevezném szendvicsnek, inkább falatkáknak.

Vegyél sajtot, sonkát, szalámit és a legvékonyabbra szeletelt félbarna kenyeret. Díszítésnek zöldség, csemege uborka, főtt tojás karikák, kis majonéz.

A 40 főből biztos lesz vegán, vagy vegetáriánus, így azoknak valami pástétomot, de azokat nem ismerem.

80-100 db-ot készítenék 40 főnek, miközben rettenetes kicseszésnek érezném, hogy ezt a feladatot én kaptam.

2019. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Voltak ennél rosszabb feladatok is szerintem, legalábbis én nem tudok sütni szóval biztos nem örültem volna ha azt kapom.


De jó ötleteket adtál!

2019. dec. 6. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

cibatta kenyeret vigyél, és csinálj krémeket - gyors lesz és nem ázik szét

innen vehetsz ötletet

[link]

2019. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Úristen.. Kedves feladat.

És hogy viszed el?

2019. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

40-50 szelet kenyérből készíteném, valami jobbféléből, kettévágva.


Vaj (a felvágottasakra multivitaminos Bords Eve, az vegán).


Csinálnék szalámisat, sonkásat.


Sajtosat. Körözötteset.


Vegán zöldségkrémeset, vegán felvágottasat.


Ezekre a megfelelő zöldség, paprika, retek, csemegeuborka, fürtös uborka.


Pirosarany.

2019. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bagett, sima fehér kenyér.

Szalámis, meg régen volt általánosba (vaj, sajt, tojás piros arany) imádtam. Padlizsán krém, humusz. Akár több felé krém külön tálkába és vinnék hozzá mellé alapanyagot és ki mit akar tesz rá. 3z is io megoldás.

2019. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül megosztottuk egymás között(akik nem kaptak semmit segítettek), volt sonkás sajtos tojásos (szelet kenyér xd);

Volt pástétomos (harmad szelet kenyér méret);

És én vittem a szalámis sajtost (45db kicsit kisebb mint az előző.)

De így sokkal jobb volt hogy kaptam segítséget.


Mellesleg a háromból az enyém legalább elfogyott :D



Köszönöm az ötleteket végül!

2019. dec. 9. 23:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy kocsival vittem el, ha már kérdezted #4.

Lefedve, az ülésre téve, az úton nem versenyezve épségben megérkeztek.

2019. dec. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!