Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az ásványvizes kupakok alatti...

Szabó Ricsi 007 kérdése:

Az ásványvizes kupakok alatti kis "karika" mire jó és miből készült, eszetleg van e benne valami kémiai anyag, stb vagy csak műanyag simán?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha tudnád. hogy a sima műanyag mennyi mindent tartalmaz....
2019. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de pl. ha valaki lenyel egy műanyag darabot abból lehet baja?
2019. dec. 10. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mekkora, milyen alakú... Bár a legkisebb is beékelődhet gyulladást okozva. Ha éles, hegyes, felsérti a beleket; ha nagy bélelzáródást okozhat.
2019. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabból készül, amiből a kupak. És az a dolga, hogy segítsen a kupaknak a helyén maradni, amíg nincs felbontva a palack. És "tanúsítja", hogy még senki sem ivott a palackból előtted (bár időnként a kupakkal együtt letekerhető, és akkor nem - de szerintem ez csak valami gyártási hiba miatt fordul elő időnként).
2019. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megetted vagy mi a baj?
2019. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-nek, Lenyeltem véletlen egy nagyjából 2 cm hosszú részt belőle. Lehet belőle probléma?
2019. dec. 10. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

kikakilod

ne vegyél a szádba minden hülyeséget, nem vagy már két éves...

2019. dec. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!