Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fa anyagú hula hoop karikábó...

A fa anyagú hula hoop karikából csak négyzet alakút gyártának?

Figyelt kérdés
Henger alakút nem? Mert a műanyágból henger alakú van. Remélem érthető a kérdés.

#fa #műanyag #hula hoop kariká
2013. szept. 9. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fa ovális alakú, nem teljesen henger, de semmiképpen nem négyzetes. Igaz, kb. 25 éves :-)
2013. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy buta vagyok, de mi? Mit gyártanak, ami négyzet belőle?
2013. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keresztmetszetre szögletes, így érti.
2013. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, már vágom! Szerintem csak négyzetes van, nekem legalábbis olyanom van, de az mér nem jó? Ugyanúgy lehet vele csinálni.
2013. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én csak nagyon régi hulahoppot láttam ami henger alakú volt, az viszont brutálisan tömör fa volt. LEgutoljára én is ezt a szögletes keresztmetszetűt vettem. Egyébként meg lehet szokni
2013. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja értem. köszi. amugy az is jo, csak az nem vág kicsit a bőrbe, ha csupasz bőrön hullahoppozunk, nem pedig ruhán?:)
2013. szept. 9. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Hádde! Ha először csinálod, akkor eléggé fáj, bár én testhez tapadó felsőben csináltam. Másodszorra maj be ...tam a fájdalomtól, de harmadjára már enyhült. Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, meg ilyenek, de én alapból szerettem. De fával érdemes. :-)
2013. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos válaszokat! :)
2013. szept. 9. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Én heti háromszor-négyszer csináltam negyven percet. Egyébként pár alkalom, és meg sem érzed, hogy nehéz, meg hogy fa. :-) Szivi.
2013. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: lett kék-lila-zöld folt a derekadon? :)
2013. szept. 9. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!