Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aldiban vásárolt fagyasztott...

Bunnyhero kérdése:

Aldiban vásárolt fagyasztott spenothoz gratisba kaptam egy benne áztatott poloska is. Kevés dolog veszi el az étvágyam, ez ritka undorító élmény volt. Mennyire reális egy ilyen ügyet perre vinni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 05:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán életszerű.

Aki élelmisszerrel dolgozik, az tudja, hogy ez ezzel jár, egyébként mindenhol előfordul, és nem csak poloska.

Ha egeret találsz, más lenne, de szerintem azzal se lenne sok esélyed.

2020. jan. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Poloska is kaptál hozzá?


Nem poloskát?

2020. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ez a legtöbb, amit tehetsz. Minden szakértő azt nyilatkozza, hogy a poloskákat csak pl. szúnyoghálóval lehet kint tartani, az meg nyilván nem életszerű valami ételüzemben.
2020. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, nem értem mi van mostanában az emberekkel. Történik valami, bármi, egyből perelni akar, kártérítést kérni. Nevetséges.


Ebben a helyzetben jelezni kell az aldinak a dolgot, nyilván amúgy nem ők tehetnek róla, hogy a beszállítójuk termékében poloska volt. Nem bontják fel egyesével és nézik meg majd csomagolják vissza...

Jelzed a problémát és kéred, hogy orvosolják a problémát. Valószínűleg visszakapod az árát. Vagy kapsz egy párezres vásárlási utalványt.


Most komolyan, ez a hatalmas sokk, amit okozott neked az a poloska azerinted mennyit ér? 100 Ft, 1000 Ft? 100000?!

2020. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Perelj csak nyugodtan.

Aztán majd amikor fizetheted a per költségét majd rájössz, hogy nem érte meg.

Ja, hogy tervezed bizonyítani, hogy nem te raktad bele a poloskát?

2020. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Mikor a proli nagyot álmodik.
2020. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azon csodálkozom,hogy a spenót többszörös mosása, feldolgozása, pépesítése közben, hogy maradhatott egyben a poloska?

Nos?

2020. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal egyetértve, ilyen hangyányi ... izé.. poloskányi ügyben fölösleges perrel fenyegetőzni. Többek között azért IS, mert - ahogy írták - hogyan tudod bizonyítani, hogy nem te tetted bele?


az online ügyfélszolgálatnak megírhatod (fényképet is lehet felölteni) - valószínűleg kapsz egy 500 ft-os utalványt kártérítésül.

2020. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt a link, itt megírhatod a panaszt:


[link]

2020. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal temélem tisztában vagy, hogy kb évi 0,3-0,5 kg rovart megeszel.... ilyen ez a nagyüzemi élelmiszerfeldolgozás
2020. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!