Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Élelmiszer kiszállítás-...

Élelmiszer kiszállítás- Auchan (vagy más üzlet), hogy működik?

Figyelt kérdés

Még sosem rendeltem élelmiszert házhoz, de most elgondolkodtam ilyen rossz időben, hogy a kisbabámmal nem indulnék el havi nagybevásárlásra.

Ide csak az Auchan szállít hozzánk.

De pl miben hozzák ki az árut? Erről semmi infot nem írnak. Szatyorban vagy miben? (Nekem ez lényeges)

Meg nekem egy hó eleji bevásárlás kb 40 ezer ft, 60-70 termék. Végig nézhetem hogy minden megvan e, vagy csak "bedobja" aztán kész?Rendelt már valaki ilyen nagyobb mennyiségűt? Tapasztalatok?


2020. febr. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Speciel az Auchant nem tudom, a Tesco papírdobozban szállít.

Nyilván az Auchan is.

2020. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

... és még annyit:

Sehol nem várja meg a futár, míg te 40ezer Ft. értékű kisebb-nagyobb cuccot átnézel és a számlával összehasonlítasz. Mindenki nagy tételben rendel, ha mindenütt ezt végigvárná, a napi cuccokat még egy hét múlva is hordaná.

Általában stimmelni szoktak a kiszállítások, ha nem akkor reklamálsz! Hogy milyen eredménnyel, azt nem tudom, mert még nem kellett reklamálnom a Tescónál.

2020. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem várják meg, mondjuk én elég olyan vagyok, hogy jóhiszemű mindenkivel, szóval ez annyira nem is zavar, hogy nem nézhetem át.

Az jó ha dobozban hozza.

2020. febr. 5. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is babával mindig online vásároltam. Tesco és Auchan is. Korrektek. Lehet szatyor nélkül kérni picivel olcsóbb. Azt hiszem 150 Ft körül van. Rekeszekben hozzák fel a termékeket. Gyorsan megvan a kipakolás. A tojást meg szoktam nézni egyesével. A többi nem szokott probléma lenni.
2020. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szatyorban vagy anélkül hozzák nagy műanyag dobozokban, amiből kipakolnak.

Tescos kipakolta, Auchanos megkérdezte hogy átnézzük e tételesen.

Sose hiányzott semmi, mindig rendben volt a rendelés, én is általában 30-40 ezer körül rendelek. Nekem bejött ez a vásárlási forma, mostmár olyan 3 éve rendelek így.

2020. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Grobytól rendelek, mert csoportosítani lehet az élelmiszereket allergének szerint, és csak azokat dobja fel eleve. Ők átlátszó nejlonzacskókban szállítanak. Ha nincs valami, előző nap felhívnak, és megkérdik, mi legyen a hiányzó árucikk helyett. Van két lista a kihozós embernél, egyik a mienk, annak az alapján átnézem, hogy mindent behozott-e a kocsiból, a mennyiségeket nem ellenőrzöm, még nem volt vele hiba. Csak ránézésre, hogy megvan a mosópor, a zsemle stb. Nincs benne a kiszállítás díjában az emeletre felhozás, de ha megkérem, és adok érte egy combos borravalót, felhozza az emeletre is. A Groby az egyetlen kiszállítós, ahol nemcsak kártyával, hanem készpénzzel is lehet fizetni.
2020. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom szerintem :) A nagyobb bevásárlást jó lenne így letudni, utána kevesebb dologért már jobban elmegyek :)
2020. febr. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!