Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap reggel a hamburger a...

Tegnap reggel a hamburger a konyhaasztalon maradt nem raktam be a hűtőbe, megehetem még ma, vagy már megromlott?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 07:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ma 9 kor ettem meg eddigsemmi baj.de nem is várom hogy legyen.
2020. febr. 9. 10:54
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Kois voltam bajod nem lesz. Nekünk koliba nem volt hűtő, csak hidegebb helyen tudtuk tárolni a kaját. A 2 napos nyers virslitől nem lett soha semmi bajunk, neked se lesz. Sok árút néha alapból nem szabályszerűen tartanak. A gyógyszerekről, oltó anyagokról ne is beszéljünk.
2020. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmi bajod nem lesz.
2020. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
72%
Semmi bajod nem lesz, ne hallgass ezekre a riogató idiótákra.
2020. febr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi bajom tőle! Legközelebb azért odafigyelek hogy hidegen legyen,ment a zöld kéz aki megérdemelte..
2020. febr. 11. 03:51
 16/16 anonim válasza:
72%
Most ez attól is függ hány fok volt bent. Illetve egy hőkezelésen átesett az a husi, szóval nem is értem hova ez a nagy para. A nagyszüleink, dédszüleink spájzban rakták el pecsenyéket, sült kolbászokat. Nem mondom, hogy alap, hogy meg lehet enni, és jobb helyen van a hűtőben, de egy évben 2x ha előfordul nem gáz. Örülök poszt író, hogy nem lett bajod. Egyébként a szag és íz mintavétel nem hazudik.
2020. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!