Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gond ha minden...

Szerintetek az gond ha minden heten ugyan azokat eszem?

Figyelt kérdés

tenyleg minden heten ugyan azt csak nyilvan lehet amit elozoheten hetfon ettem azt szerdan eszem ismet. De az etel mindig ugyanaz.(nyilvan tobbfele csak h ugyan azok valtakoznak)

ez gondot jelent? vagy csak max annyibol h en unok ra ugyanazokra az etelekre?

De mar tervezek valtoztatni mert igazsagszerint kezdem mar unni😅


2020. febr. 25. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is fontos tudni, hogy az "ugyanazok" mennyire változatos alaanyagokból. összetevökböl állnak, mert ha csak pörkölt nokedlivel, akkor igen ártalmas, ha sokféle zöldség, körítés, hús-tojás-sajt is van bennük, akkor nem.


Ettöl függetlenül nekem nagyon unalmas lenne mindig ugyanazt az 5-6 ételt enni, ezért igen változatosan fözök, alig van olyasmi, ami ismétlödne egy hónapon belül.

2020. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit takar az hogy “artalmas” ? mi gond szarmazhatna ebbol? Hianybetegseg?
2020. febr. 25. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A szervezetnek szüksége van a vitaminokra, ásványi anyagokra stb.. Ha egyoldalúan táplálkozol kialakulhatnak hiánybetegségek vagy lehet majd a jövőbeli gyerekeidnél jönnek elő problémák.
2020. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tartalmazza a szervezet számára szükséges anyagokat, akkor nem gond.
2020. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért lehet ártalmas, mert a pörkölt csak fehérje meg zsír, a nokedli meg csak szénhidrát, de semmiféle nyomelem, vitamin nincs benne, emellett igencsak hízlaló étel, szóval nem javasolt gyakran enni.

A szervezetnek igen nagy szüksége van különbözö zöldségfélékre meg gyümölcsökre ahhoz, hogy ne legyenek hianybetegségeid az egyoldalú táplálkozástól.

2020. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam h porkoltot eszek nokedlivel 😅 ezt a valasziro vagy te irtad , de eltekintek a peldatol es ertem
2020. febr. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!