Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A vegánok örülnek neki, hogy...

A vegánok örülnek neki, hogy a boltokban felvásárolták az összes húst, ezért már nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 11:35
 1/9 Barackoshányás ***** válasza:
77%
Nem érdekel... Most ez miért befolyásolná az én életemet?
2020. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól még nem halt meg kevesebb állat, csak eddig pl 10 ember vett fejenként 1 kilót, most ugyanezt a mennyiséget 3 ember vette meg, a maradék 7nek nem maradt...az meg rosszindulatu kárörvendés ha arra veri valaki a nyálát, hogy csóri húsevő nem tud húst venni. Elárulom, aki raktározott, az lefagyasztja és max az elhasznált mennyiséget pótolja időről időre, nem vesznek heti 20 karton wc papírt és 30 kg húst..visszaáll hamar a rend. És nem is készlethiány van, hanem gyorsabban veszik az árut mint ahogy raktárról utántölthetnék, ezért üresek a polcok, nem azért mert nincs semmi
2020. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért örülnének? :D

Nem vagyok vegán, csak vega, de totálisan hidegen hagy.

Halál komolyan, őszinte kíváncsiságból kérdezem: MIÉRT kellene vagy lehetne ennek örülni? :D

2020. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én utálom a brokkolit! Te szereted? Haha már nem lehet kapni így legalább te se élhetsz te brokkolievo! Neked már nem jutott!

Remelem érzed a párhuzamot, senkit nem érdekel.

2020. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem érdekel cseppet sem, ellenben mikor nincs csicseriborsó-konzerv a hummuszhoz, az elszomorít.
2020. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem. A vegánoknak tökmindegy, hogy 10 ember vesz meg 1-1 csomag húst, vagy egy ember 10-et. Legfeljebb az zavarhatja őket, hogy az illető nem fog megenni 10 csomaggal, hanem amint a készleteket újratöltik, 5-öt kidob, hogy frisset vegyen helyette. Tehát nagyobb az esélye, hogy felesleges pazarlás történik.


Ha a húst pillanatok alatt elkapkodják a polcról, azzal a boltnak azt üzenik, hogy szükség van még többre. A vegánok inkább annak örülnének, ha a hús készlet nem fogyna, ezért nem termelnének többet. Egyébként szerintem a vegánok nagy részét teljesen hidegen hagyja, hogy mi van a húspultban.

2020. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nálunk zöldség nincs. Mert a húst a környéken termelik meg, aztán egyszer csak megtelik minden fagyasztóláda. De a zöldséget pillanatnyilag a déli országokból hozzák. Lévén március közepe.
2020. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan érdekel, milyen logika alapján feltételezted hogy bárki is örülne ennek?
2020. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálam nagyobb húsevő nem kell, ha lehetne naponta sztéket ennék, aminek a körete is valami szaftos sült lenne, de a kérdésed egyértelműen provokatív.
2020. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!