Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen reggelivel lepjem meg...

Milyen reggelivel lepjem meg a barátom?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt, egyik reggel elmegyek hozzá (ott aludni nem tudok sajnos) és viszek neki/ csinálok valamilyen reggelit. Csak nemtudom mit együnk:) Mindenevő szerencsére.
2010. júl. 26. 01:13
 1/10 anonim válasza:
95%
Amit a legjobban szeret és amit a legjobban tudsz elkészíteni :) de egy reggeli tojásrántotta szerintem bearanyozza az egész napot, és nem is nehéz elkészíteni.
2010. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
egyetértek az előzővel. + egy kis bundáskenyér :)
2010. júl. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Tojásrántotta, de olyan ami előtt hagymát dinsztelsz és húhos szalonnát piritasz, majd utána teszed rá a tojásokat.
2010. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én egy átlag pasit ismerek, a többieknek igaza van.

Meg egy jó szexen kivül a többi nem igazán fogja érdekelni:-)

36/L

2010. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mind1,hogy otthonrol viszed,vagy ott csinálod meg


ha otthon készited el,akkor 2-3 féle felvágott,paradicsom,paprika,zsömle,üvegben tej,és hasonlok


de ha ott készited el (akkor hogy meglepi?),akkor hagyma,szalonna,felvágott piritva,ráütve tojás,és igy rántotta...(ha akarok valamit,páromnak reggelre ilyet csinálol,olvad tőle,nem tud nemet mondani:D),hozzá paradicsom,paprika

2010. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én ha csinálok reggelit, kétfélét szoktam. az egyik hagymás, kolbászos, szalonnás, paprikás, sajtos rántotta, friss puha kenyérrel. isteni! a másik meg a különlegesség, amit a párom imád. megfőzöm a tojást, összetöröm, sót meg borsot rakok bele + vagdalthúst is török bele és úgy belerakom egy kibelezett zsemlébe vagy kiflibe vagy cipóba és úgy megsütöm melegszenyó sütőben vagy sima sütőben a tetejére meg még szórok egy kis sajtot. isteni, különleges laktató kaja. nem drága és hamar megvan :) és ha látványosan szoktam csinálni, akkor a cipóba rakom, és felvágom,mintha tortát vágnék. majd fel is díszítem egy kis papírikával, paradicsommal, hagymával.
2010. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vihetsz virslit is és ott megfőzöd. Francia salátát. Felvágottak, paradicsom, paprika.
2010. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gofri ill palacsinta:)
2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Palacsinta vajjal, eperrel/malnaval/barackkal/barmivel:D, juharsziruppal.
2010. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ:)
2010. júl. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!