Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcsípősebb étel...

Mi volt a legcsípősebb étel amit ettetek? (leves, második) bírjátok a csípőset?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 12:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Red Habanero, igen.
2010. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Olyant még nem ettem:) finom?

Amit én ettem, kinek mi a csípős amúgy vannak ezek a zacskós levesek valami wishu vagy mi(kínai tésztás, és van hozzá por. na és azt egészet beleszórtam a fél tésztához:) kicsit (nagyon ) csípős volt:)

meg a suliba csináltak pokoli sertés bordát chili szósszal:P na az nagyon csípős volt:)

2010. júl. 26. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan übererős paprikapor beleborult a slambucba,és ez volt a legerősebb,és imádom,de az hidd el fájt olyan erős volt
2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja mostmár tudom:) az igen:D az nagyon erős:D
2010. júl. 26. 13:01
 5/17 A kérdező kommentje:

gyalaj válasza:Uu azt nem csodálom:D

de azt hallottam, aki nagyon sokszor eszik nagyon csípőset a gyomrával később baj lehet ez igaz?

amúgy az a leves egy férfi embernek nem lenne szerintem olyan erős,de azért éreztem:D(lány vagyok)

2010. júl. 26. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tesz jót a gyomornak az biztos.

Én szeretem a csípőset, bár az epém nem nagyon birja, olykor begörcsöl tőle napokra:S

De pacalt ettem csípős paprikával:D hát szinte mart, kisebesedett tőle a szám, meg csipte az ujjamat még a szemembe is beledörzsöltem:D azthittem megvakulok:D

2010. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja amugy 17/L:D
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van az utcánkban egy egész jó fej cigány család.Egyedül ők a kisebbség 15 kilóméteren belül,így nincs is semmi gond velük.

Egyszer meghívtak egy "cigányos lecsóra".Na most ez semmi másból nem állt,csak bogyiszlói paprikából,és hagymából.Tehát paradicsom egyáltalán nem volt benne.Én imádom az erőset,de ettől könnyezett a szemem,lángolt a pofám pedig egy kanál mellé egy szelet kenyeret megettem.Brutális volt,a háromnegyede ott is maradt.

Ők úgy ették mint más a tyúkhúslevest.

2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Előző úú az igen:) Jó gyomruk lehet:)
2010. júl. 26. 13:39
 10/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:31:(

annyira csipős volt?:S

2010. júl. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!