Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Amerikai hot-doghoz hol lehet...

Amerikai hot-doghoz hol lehet igazán finom hot-dog kiflit kapni? (nem kereskedelmi tételben)

Figyelt kérdés

Olyan ízű és állagú kiflire gondolok, amilyet az utcai árusoknál kapni.

Vettem már egyszer-kétszer ilyen-olyan hipermarketekben, de mindig csalódnom kellett, azok nagyon tömörek, műízűek voltak, állaguk teljesen más, mint az utcai árusok kiflije.


2010. júl. 26. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Aldi, ott jó a hamburger zsömi is. Amúgy ha veszel hot dog kiflit, csak annyi titka van, hogy tedd be pár másodpercre a mikroba, hogy átpuhuljon és meleg legyen. Akkor az is pont olyan lesz mint az árusoknál (nem érzed annyira tömörnek)
2010. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lidl, Aldi -no ezeket még nem próbáltam. :-)


Köszi a jó tanácsot, de amúgy ha átmelegítjük, akkor is olyan frac se tudja milyen fura íze van...

Kipróbálom az általad ajánlott boltokat is!

Köszi!

2010. júl. 26. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kifejezetten hot-dog kiflit a pl. Metro-ban, de annyira nem volt jó. Vagy lehet előre elkészített hot-dogot kapni, annak viszont se a kiflije, se a virslije nem valami jó. Én sajtoskiflivel (vagy stanglinak hívják talán pontosabban) szoktam készíteni, szerintem annak nagyon jó állága van, és a sajt is pont passzol hozzá.
2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb pékségben is
2010. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
auchanba van én is ott veszem 4dbos 260ft kb
2010. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

A sajtos kifli tényleg finom, viszont a kisfiamnak "igazi" amerikai hot-dogot kéne produkálnom, olyat amilyet az utcai árusoknál lehet kapni jó sok pénzért. Úgyhogy sajtos kifli sajnos kilőve. :-)

2010. júl. 26. 22:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, Metroban már mi is vettünk kiflit, de nem volt jó. :-(
2010. júl. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!