Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melegítettem mogyorókrémet a...

Melegítettem mogyorókrémet a tartójában mikróban de átlyukadt az alja és a mikróból borzalmas égett szag jön, hogyan lehetne megszüntetni ezt a bűzt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 11:24
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Milyen anyagú volt a tároló?
2020. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Műanyag,de furcsa hogy már többször melegítettem 1 percre mivel a hűtőben tároljuk.
2020. ápr. 7. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A bűzt szellőztetéssel tudod megszüntetni. Máskor ne melegítsd, vagy csak pár másodpercre.
2020. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már szellőztetéssel, szódabikarbónával de nem nagyon lett jobb..Még valaki?
2020. ápr. 7. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szellőztetni kell folyamatosan, mást nem nagyon lehet tenni szerintem. Nekünk pattogatott kukoricát sikerült egyszer odaégetni a mikróban teljesen. Utána napokig olyan szag volt még, szóval nem egyhamar megy ki belőle, arra készülj fel...
2020. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a mikrót. A használata káros az egészségre.
2020. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ecetet egy bögrében raksz a mikróba és úgy mikrózod az ecet szaga elviszi
2020. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így nem lesz ecet szagú a mikró?
2020. ápr. 7. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet szag hamarabb kimegy, de ecetelés után szódabikarbónás citromlevet melegíts benne egy darabig, és az semlegesíti.
2020. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!