Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jókat ettetek tegnap? Van...

Jókat ettetek tegnap? Van maradék amit oda tudnátok adni rászorulónak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Ma reggel találtam a lábtörlőmön egy fél kalácsot, "Frohe Ostern" felirattal és aláírás nélkül. Szívem szerint azonnal kidobtam volna, lévén ma KEDD van, semmi köze a Húsvéthoz. Remdkívül dühítőnek és megalázónak találtam.


Egyébként mi tegnap a vasárnapi maradékot ettük.

Ps: nem szeretek enni. Sem főzni.

2020. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szombati maradékot ettük tegnap, vasárnap pedig horgászni voltunk, azt ettük, amit kifogtunk. A sonkából még van, de azt vacsorára szoktuk enni. Ma pedig főzünk
2020. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy sima hétfői nap volt. Maradék sosincs, megeszem én, amit én nem azt a kutya.
2020. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szoktuk túlzásba vinni a kajálást csak azért mert húsvét van. Mi előre megfőztünk szombaton amit általában hétvégente szoktunk, vasárnap meg hétfőn annyi volt csak hogy a húst meg a köretet frissen megsüssük de elő volt az szépen készítve már. Mi próbálunk annyit főzni amennyit megeszünk. Nem sok maradék szokott lenni, de ha marad is azt másnap megszoktuk enni, ami pedig olyan az megy az állatoknak.
2020. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem,nekem tasakos leves volt és krumplis tészta és néztem a szentmisét a tv ben.

Ma talán hoz a szociális gondozó egy kis sonkát.

2020. ápr. 14. 08:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Iden egy hatalmas darab tarjat vettunk sonka helyett. Az tartott kb harom napig, tojassal, fott krumplival es tormaval. Tegnap mar nem volt belole, azsiai zoldsegmixet sutottem ki hussal es rizzsel egytaletelnek. Maradek nem szokott lenni, mert nem 20 emberre fozunk.
2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sima nap volt tegnap, mármint ami az ételeket illeti.

Nem szokás a nagy lakoma. Pláne mostanában, nem is nagyon szeretek főzni.

Amúgy van kutyánk, 4 is, 1 macsek. Ha marad valami akkor azt ők kapják.

2020. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, mert nem főzzük túl magunkat, és nem vásároltam be az ünnepekre. Abból főztünk ami van. Legfeljebb pékáru és tészta szokott megmaradni, de van két nagy keverék kutyánk, és azt nekik szoktuk adni, összekeverem nekik konzervvel, maradékkal. Tegnap szárazbabból főztünk főzeléket, és volt mér korábbról egy kis darab sonkánk, kettőnkre épp elég volt.

Másképp segítek másokon, pl. bevásárolok a környékbeli időseknek ha megkérnek. Élelmiszert, gyógyszert.

Nem tudom kamu-e a kérdés, de ha nem, egyáltalán ne gondold, hogy az a legfontosabb, hogy sült bárány legyen az asztalon húsvétkor. Másnak sincs, örülünk, ha van mit enni. A krumplis tésztát amúgy imádom, egy nagyon jó étel.

2020. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek, mi a jó? Nem vagyok nagyevő, de próbálok olyanokat enni, amiket szeretek is, de azért táplálóak is. Van maradék, de nem adom oda senkinek, hanem megeszem, mint ahogy máskor is.
2020. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nálunk semmi tipik húsvéti menü nem volt, mert nem eszünk se tojást se húst, szóval főztünk azt, amit egy átlagos hétköznapon.

Nálunk a lakás mögötti parkban gyakran vannak hajléktalanok, Húsvéton kívül is szoktunk nekik levinni kaját.

2020. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!