Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok inni eveskozben?

Szoktatok inni eveskozben?

Figyelt kérdés
En pl soha, de lattam mar asztaltarsasagomnal, hogy vannak olyanok, akik isznak ket falat kozott. Ok ez meg elmegy, de mikor teleszajra is raisznak na az undorito, meg mar maga a pohar latvanya is ( etelmaradekos). En speciel meg eves utan se szeretek egybol inni, hanem par perc elteltevel.

2015. febr. 11. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
En ugy eszek mint a kacsa 😃
2015. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
Szoktam inni 2 falat között, de az én poharam nem lesz ételmaradékos. Lenyelem a kaját előtte. Plusz kijártam anno az óvodát, ahol megtanítottak a kultúrált viselkedésre az asztalnál.
2015. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de ivás közben néha bekapok egy-egy falatot.
2015. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Esetleg utána, de az se jellemző.

2015. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy pohár víz hozzátartozik az ebédhez, leginkább utána iszom meg egyszerre, kivéve, ha nagyon száraz az étel, nehezen csúszik, vagy a torkom be van gyulladva és nem tudok rendesen nyelni, akkor két falat között is kortyolgatok, és közben használok szalvétát is.
2015. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Evés előtt is iszok, ha levest is eszem még leves után is lemegy 1-2-pohár, második közben meg főleg szoktam inni, két falat között is. Sőt ha az evés végén járok és már alig alig megy le a falat akkor is szoktam rá inni és már egyből könnyebben is megy le az étel. Sőt utána még lemegy egy két falat is. Étkezés után meg egyből 3-4-pohár folyadékot megiszok.

2015. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is kiakadok a falatra inni dolgon, jómagam speciel csak akkor iszok, ha már lenyeltem a falatot, nagy ritkán fordul elő, hogy valami száraz dolog evése közben iszok vizet.
2015. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
ha nagyon durván száraz a dolog akkor mindenképpen kell valamit innom hozzá de amúgy a végén (vagy amikor félrenyelek valamit) akkor iszok egy nagy pohár itókát
2015. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Általában csak evés után iszom, de van, hogy közben is kortyolok párat. Viszont falatra sosem iszom rá, szerintem is elég gusztustalan. Lenyelem ami a számban van, ha kell, megtörlöm a számat és csak utána nyúlok a pohárért. Fúj, nagyon gusztustalan látvány lehet az ételmaradékos pohár, nem irigyellek, hogy ilyen emberekkel eszel együtt. :S
2015. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem iszom evés közben ,ehetek bármennyire szárazat,van elég nyálam ahhoz,hogy lenyeljem.Evés előtt 10-20 perccel szoktam néha inni,utána meg kb. egy óra múlva,mert a gyomosravak így tudnak dolgozni.Ha felhígul már az elején ,evéskor,akkor nem tudja a gyomorsav kiváltani a hatását.Napközben kell sok folyadékot inni és akkor lesz elég nyál ,nem evésközben.Ez csak egy rossz szokás.
2015. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!