Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az instant kávé...

Szerintetek az instant kávé finomabb, vagy a főzhető? Miért pont az?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Fozheto egyertelmuen finomabb, ettol fuggetlenul en instant kavet fogyasztok. Miert? Mert a hatasa miatt fogyasztom es nem szertartasbol. Nincs idom utanajarni, hogy beszerezzek valami fincsi kavet (kozertekben nincs ilyen) es az elkeszitese is idoigenyesebb, mint almosan kicsoszogni a konyhaba, hanyagul kesziteni egy instant kavet csapmeleg vizzel. Ennyi. Nem kell ezt tulspilazni!


Nekem nincs igenyem a kulonbozo szinu retegekre, nem kell disziteni a kremet a tetejen, utalom ha beleszornak fahejat vagy kakaoport ... es nem ucsorgok egy kave mellett orakig.

2020. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kávézok, ha mégis akkor bedobok egy 3in1 nescafét, mert egy hónapban egyszer megkívánom és tényleg finom. Ha magadnak főzöl kávét, az nem előre meghatározott, azt teszel bele amit akarsz, amitől lehet nagyon rossz, de sokkal jobb is mint egy instant kávé
2020. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1 éve azt mondtam volna hogy egyértelműen a főzött. ma már úgy gondolom, hogy ha minőségi a kávé, mindegy hogy instant vagy főzött. a minőség a fontos
2020. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A főzött kávét meg a másikat még egy napon se lehet emlegetni.

A főzött kávé az az igazi kávé.

Persze ki mit szokott meg azt szereti.

2020. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ittam még finom instant kávét, sokfélét próbáltam, egyik sem ízlett. Ami ízesített, az pedig alapból kiesik, mert feketén iszom. Nem sokkal tart tovább lefőzni a kotyogóst vagy az espresso gépet, mint felforralni a vizet az instant kávéhoz és nekem az az extra pár perc megéri az élményt.
2020. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiota szivbeteg vagyok, viszont nem hagytam abba a kevezast, instant kavet iszom aminek az az oka, hogy tobb fajtat is osszekeverek es teszek bele koffein menteset is. Igy probalom elerni, hogy ne legyen tul eros es az aromaja is jobb a tobb fajtatol.
2020. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

@5 engem a l'or instant kávéja győzött meg, szerintem Mo-n is kapható

[link]

2020. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem élek Mo-n, kipróbáltam ezt a fajtát is, de nekem ez se ízlett. Alapból eszpresszós vagyok, nem szeretem a felvizezett kávét, de van egy szuper kis eszpresszó gépem és a munkahelyemen is van kettő a konyhánkban, szóval nincs okom panaszra :)

5ös voltam

2020. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 eszpresszó gépre én is be akarok ruházni amint van rá lehetőségem :) korábban dolgoztam kávézókban, imádtam a kávégépeket használni
2020. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az instant finomabb(sokkal!)


Hogy miért is?

Sokkal édesebb(ugye a cukor miatt)

Jobb az aromája

Reggel gyorsabban el tudom készítteni,nincs vele macera!(:

2020. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!