Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pizzát szeretnék rendelni...

Pizzát szeretnék rendelni (Pécs) de a Pizzaforte nem szállít, mit ajánlotok helyette ahol online is lehet kérni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán eszem pizzát, de most valahogy nagyon megkívántam. Mi PizzaFortésok vagyunk, de egyszerűen nem lehet tőlük rendelni most valamiért. Tudnátok ajánlani másik pizzériát ahonnan lehet rendelni online is? A Pizzaboy nagyon kaki, szóval onnan tuti nem... Köszönöm.

2020. ápr. 25. 15:06
 1/9 anonim válasza:
82%

Főnix pizzéria :)

Szerintem a legjobb a városban

2020. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ide pont nem szállítanak
2020. ápr. 25. 16:08
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm szépen :)
2020. ápr. 25. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
netpincérre regisztrálsz, az kiadja, melyik szállít hozzátok is. Pécs melyik részére kell vinni?
2020. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én bírom a Kívánság Pizzériát, ott te állítod össze, mit kérsz a pizzádra. A REpetában is van pizza, bár nekem ott nem ízlik, a gyrosuk sokkal jobb. De tényleg a netpincér lehet a megoldás, mert megadod, hova kérnéd a kaját és eleve azokat az éttermeket listázza neked, akik vállalnak hozzátok házhoz szállítást.
2020. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pizza monkey
2020. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nettpincéren próbálkoztam, de amiket találtam és jó vélemény volt róla az ide nem hozta be! (Nagyárpád) De végül találtunk egy jót, és sokkal finomabb mint a Forte, több a feltét is és van gluténmentes pizzájuk is. Anyukám gluténérzékeny. Ez pedig a Pizzagyár, tesóm egyik haverja ajánlotta.
2020. ápr. 26. 16:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Sőt rosszul írtam mert a Nettpincérnél egy olyat sem találtam ami ide kihozta volna.
2020. ápr. 26. 16:43
 9/9 anonim válasza:
Pizzaboy egy ideje kaki, de a songoku pizzájukban duplasajttal még soha nem csalódtam
2020. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!