Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pécsen online élelmiszerboltot...

Pécsen online élelmiszerboltot házhozszállítással tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
Már fél órája keresgéltem interneten, csak ilyen kisebb boltokat találtam, ahol az egyetlen péksütemény a 7days croissant. Valami nagyobb áruházra gondoltam, mert az a helyzet, hogy autó nem áll rendelkezésemre, és távol lakom boltoktól, innen kéne intéznem a bevásárlásaimat. A legjobb az lenne, ha más árucikk is megtalálható lenne élelmiszeren kívül, de a legfontosabb az étel. Remélem tudtok segíteni, és nem ilyen kisboltokat, kisvállalkozásokat "kis" választékkal kapok válaszban.

2018. júl. 11. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A groby országosan házhoz szállít tudtommal, de hűtést igénylő árut nem.


Az Auchan és a Tesco mindent, de nem tudom, hogy a környékeden az elérhető-e vagy sem.

2018. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sem a Tesco, sem az Auchan nem szállít Pécsett házhoz, a groby pedig mivel hűtést igénylő élelmiszert nem szállít, nem tűnik megoldásnak. Jövőhéttől nem lesz lehetőségem autóval járni, addig kéne valamit kitalálni, mert mind tömegközlekedéssel, mind gyalog távol van a nagyobb élelmiszerbolt, a sarkibolt pedig nem nyújt teljes felszereltséget. Azért köszönöm! :)
2018. júl. 11. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már találtam azóta magam (nem "kisboltok" mint pl. csaszafood, stb.), RapidMarket Pécs, nem élelmiszer áruház, inkább csak segítőlész házaspár. Bevásárolnak Tescoból, Pennyből, Lidlből, Aldiból, Sparból, ahonnan csak akarod, saját bevásárlólistád szerint (messengeren el kell küldeni nekik fb-n megtalálhatóak), és 10000Ft alatt 750Ft, afelett pedig 1250Ft a szállítás, nagyon rendesek. Ha délig megrendeled, még aznap kihozzák, nem egy népszerű cég, de talán pont ezért ilyen jók. :) Remélem ezzel segíthettem valakinek.
2018. júl. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!