Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek ki a konyhába...

Hogyan menjek ki a konyhába úgy, hogy ne legyek hangos?

Figyelt kérdés

3:20 van és megéheztem csak az a baj hogy anyuek alszanak és apa nemsokára megy dlgozni és nem akarom hogy megtudja ilyenkor is fent vagyok... Menjek ki később vagy most még gyorsan amíg nem megy apu dolgozni?

L



2020. máj. 7. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb előtte készís kaját és vidd be a szobádba.

Amúgy meg mondd meg h éhes vagy és nem tudsz aludni.

2020. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Miert baj, ha hallja apud hogy fent vagy? Nem kell megmondani, hogy egesz ejjel fent voltal, mondd, hogy felebredtel es megeheztel / szomjaztal de mesz vissza aludni, ennyi. Gondolom mar nem aktualis a dolog, de legkozelebb szerintem ne parazz ezen.
2020. máj. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ezt most én sem értem. Nem mondhatod a saját családodban, hogy megéhezt/megszomjaztál? És ha èjszaka? Gondolom nem csinàlod ezt folyamatosan, akkor meg pláne nem értem....
2020. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Puha, szőrmés papucsba settenkedj ki azt nem hallják meg a szüleid.

Vagy mezítláb menj ki,ha nem olyan hideg a konyhakő,akkor a mezítlábas verzió a legjobb!

2020. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrmés pamutpapucsom van, abban alig hallatszik.
2020. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha pisilned kell éjszaka, azt hogy oldod meg?

Pedig ott még vizet is kell leengedni!

2020. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!