Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék le szokni a...

Hogyan tudnék le szokni a sült krumpli függőségről?

Figyelt kérdés
Kb. két naponta szoktam enni elég nagy mennyiségekben. Tudom hogy nem egészséges ezért szeretnék leszokni. Valami tippek? Esetleg mi hasonlóval tudnám helyettesíteni ami nem ilyen káros?

2020. máj. 12. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

EGyél helyette sok zöldséget, ízletes egészséges kajákat!

Ne a helyettesítésen gondolkodj, hogy valami "majdnem olyan" kaját találj, ami sokkal egészségesebb. Mert ilyen nincs!

2020. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Krumplinál maradva pl: petrezselyem krumpli, krumpli püre


Lehet rizs, tészta,burglur,

2020. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Nem próbáltam még, de hallottam, hogy sokan zellerrel, céklával, karalábéval, édesburgonyával helyettesítik a krumplit. Valószínűleg ilyen formában is működne
2020. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3: de semmiesetre se bő olajban sütve, mert akkor kb. ugyanott van kalóriában....


Tepsiben kb. egy kiskanálnyi olívaolajjal meg lehet sütni egy egész tepsinyi zöldséget! Finom zöldfűszerekkel ízesítve.

2020. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zellerchips

[link]

Én rendes olajjal spriccelem meg.

2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!