Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki függő...

Van itt olyan, aki függő valamelyik ételtől vagy italtól?

Figyelt kérdés

Én régen a kólát szerettem nagyon, hetente többször ittam (főként hétvégén), de szerencsére már leszoktam róla.


Van olyan étel vagy ital, amit annyira szeretsz enni-inni, hogy az már szinte függőségnek számít?



2020. máj. 16. 09:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb bármire rátudok függeni, amíg végleg meg nem undorodom tőle. Borzasztó.


Először a rántotta volt ilyen, minden nap azt ettem, aztán 2-3 évig nem tudtam hányinger nélkül gondolni rá. Szerencsére ma már megeszem. (Azidő alatt a tükörtojással nem volt bajom)


Aztán nemrégiben a kínai kajával jártam így, sülttészta szezámmagos csirkével. Hetente ettem, alig vártam, hogy végre elmenjek kínaizni. Szerencsére nem volt túl jó a büfé, így néhány silányabb ebéd után meguntam/megundorodtam tőle. Bár most jól esne egy :D


Sushi, fél éves szerelem, szerencsére kordában tudom tartani, mert nem mindig van fölös 5.000 forintom falatozgatni, de most már alig várom, hogy újra kinyisson a kedvenc sushizóm.


Aztán vannak ilyen saját receptű függőségek, mint a feketeerdő sonka vajaskenyérrel, gabonapelyhek, kukoricás tonhalsaláta stb.


Illetve én jobban szeretem a mekis/mozis kólát, mint a boltban kaphatót, előbbire is rá tudtam kattanni.


Igazából én magára az evésre nézve is függő vagyok sajnos, ezen igyekszem dolgozni. Akkor is éhes vagy kívánós vagyok, ha amúgy tele vagyok...

2020. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!