Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy nagy üveg mogyoróvajból...

Egy nagy üveg mogyoróvajból lehet valamit készíteni?

Figyelt kérdés

Kaptam sós mogyoróvajat. A klasszikus amerikai mogyivajas-lekváros és/vagy banános kenyér helyett milyen ételhez lehet felhasználni? Esetleg süteményekhez? Kenyérfélét nem nagyon szoktam enni, és elég nagy mennyiség ahhoz, hogy csak a fent leírt szendvicset készítsem el belőle.

Linkelhettek akár receptet is, vagy leírhatjátok ti mivel szeretitek, szoktátok enni illetve, mit készítetek belőle vagy hozzáadásával.

Vegetáriánus vagyok, de ha húsos receptet írtok, húspótlóval meg tudom oldani akár azt is.

Köszönöm előre is!



2020. máj. 20. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Google-ben rengeteg recept van rá, kekszek, aprósütemények, sütemények, turmixok, stb, válogass kedvedre.

Én zabkásába szoktam tenni, amerikai palacsintához, házi túrókrémbe, zöldalma belemártogatva is nagyon finom, vagy csak úgy magába...

2020. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
oreora is király! mármint oreo kekszre
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj és valamit kihagytam, főleg hogy írod, inkább sós Mogyoróvaj-eiekével istenien finom. Csirkecombot bepácolni vele,vagy ami még jobb, serpenyőben csirkemellel. Keress rá erre is, ezt tényleg nagyon ajánlom!
2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, gugli pipa, személyes kedvencekre akartam rákérdezni... végignéztem a Nosalty-t és a Mindmegettét is eddig.
2020. máj. 20. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
*csirkével
2020. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a mogyoróvajas csoki darabos kekszet, nyamii!
2020. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nasizni szoktam simán banán karikára kenem. De ha van puffasztott rizs itthon akkor arra kenem és teszek rá banánt vagy almát
2020. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

"Egy nagy üveg mogyoróvajból lehet valamit készíteni?"


Sok kis uvegest, ha atpakolod kisebb csetreszekbe :)

2020. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! utolsó, neked is :D :D :D
2020. máj. 20. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Edd úgy magàban. Egy egy kanàl naponta.
2020. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!