Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Be szabad rakni egy üveg piát...

Be szabad rakni egy üveg piát a táskámba ami a busz csomagterében fog utazni?

Figyelt kérdés

(Ausztriába megyünk)

Egy üveg royalról lenne szó. Nem fér már be a kézi táskámba. Szerintetek van rá esély, hogy összetörik? Bebéleltem egy pulcsimba és az üveg is elég erős de nagyon fosok, hogy esetleg még is széttörik és olyan lesz mindenem.



2019. jan. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenétől törne szét?
2019. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rádobálnak még csomó táskát. Valami keménnyel ütközik és összetörik.
2019. jan. 27. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Amatőr vagy?


Öntsd át műanyag üdítős/vizes palackba!

2019. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne sértődj meg de ez kicsit úgy jött le mintha te már nagyfiú lennél (kb 16 éves) és már profi ebben a dologban.


Gondoltam rá, hogy áttöltöm de nincs szivem. Másrészt lehet, hogy egy hétig ott fog állni és lesz*rom ki mit mondd de nem fogok alkoholt inni ami egy hétig műanyagban volt.

2019. jan. 27. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul az is összeroppanhat, megrepedhet ha ránehezedik a rajta lévő súly.
2019. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd be a táskádba, nem fog összetörni még akkor se, ha csomagokat dobálnak rá. Ha azt írtad volna, hogy vascsöveket vagy féltéglákat dobálnak rá, akkor azt mondtam volna, hogy ne tedd, de így nyugodtan.
2019. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!