Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen felvágottakat vesztek?

Milyen felvágottakat vesztek?

Figyelt kérdés
Rendszerint Auchanban vásárolok. Nézegetem a felvágottakat, de gusztustalannak látom őket. A csirkemellsonkát, a pulykamellsonkát, a karajt... Látom magam előtt, hogy mennyi értéktelen dolog van bennük... De akkor mit együnk a virslin, joghurton, tojáson kívül?
2010. júl. 30. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
szerinted a virsliben kevesebb van?egyél májkrémet, dzsemet, mézet a kenyérhez, ha nem kívánod a felvágottakat.
2010. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Pick, Sága készít jó termékeket.Mondjuk én jobban szeretem, ha nincs a kiflin, zsömlén felvágott.Csak margarin és zöldségek.Vagy süssél meg te húsféléket különböző fűszerezéssel, és azt tegyétek rá.
2010. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
semmilyent, legfeljebb ritkán szalámit, a párom meg lidlis kenőmájat, néha csirkemellsonkát
2010. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
hát nem azért de szerintem a párizsi/virsli/májkrém/szalámi undorító! arról ne is beszéljünk hogy mi mindent bele nem kutyulnak.. a csirkemellsonka (az igazi, amiben kivehetőek a rostok!) a karaj meg ilyenek igenis gusztusosak. mint egy rendes hús felvágva. csak ezt vagyok hajlandó megenni
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére, mi házilag készítjük a kolbászt, és a szalámit. Így én tudom hogy mi van benne:) Ha gusztustalannak tartod a fölvágottakat, menj el egy jó henteshez és ott keress valami kolbit vagy szalámit:)
2010. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
húúú... egyik ismerősöm hentesként dolgozott és volt belelátása a húsüzemek működésébe... ha tudnátok miket darálnak bele az ipari húskészítményeke, szalámitól kezdve a virsliig, felvágottakig; hát többet nem ennétek bolti húskészítményt...
2010. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy jó házi disznósajt azért finom.A Fehérvári úti "Skála" piacon, őstermelőtől. Drágább, de az fincsi.
2010. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja a házi disznósajt az király, de a legjobb a lókolbász, abba nincs semmi felesleges anyag, a ló is csak növényt eszik, és friss kenyérrel, nincs annál jobb.
2010. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én szinte semmilyet. Csak néha végszükség esetén. Tényleg értéktelen, vacak, káros termék az összes felvágott. Egyél helyettük mindenféle zöldséget (brokkoli, káposzta, sárgarépa, gomba, (zöld)bab, lencse stb.) egy kis sajttal, sonkával kiegészítve. meg gyümölcsöket, magvakat. ha ilyen kaján élsz, mint most, nagyon hamar beteg leszel, mert ez nem való egy embernek. Hiányt szenvedsz egy csomó fontos dologból, mérgezed magad (a vegyszerekkel, de a rengeteg cukorral is) és el is savasodsz.
2010. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
semmilyet. Hulladék az összes Mo-on forgalmazott felvágott. Ami meg nem, az horror áron van
2010. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!