Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktóz érzékenyek! Milyen...

Laktóz érzékenyek! Milyen kenyeret vesztek, esztek? Én nem találok semmi laktózmenteset.

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 16:40
 1/7 anonim válasza:
80%
a kenyérben nincsen laktóz:)
2011. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Véletlenül nem lisztérzékeny vagy ?? Ha igen akkor gluténmentes termékeket kell enned.
2011. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Őő..én laktózérzékeny vagyok,tudtommal a kenyérben nincs.

Én sima ,átlagos kenyeret eszek és nincsenek tüneteim tőle.

2011. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok pék termékben van laktóz, mert tejben kelesztik az élesztőt. Iz fokozónak is használják. Szinte mindenben van, és én rosszul is lettem l szelet kenyértől, amit a Férjemnek vettem. Én csak vizes zsemlét eszek, csak már unom.
2011. nov. 1. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sütöttem a lányomnak amikor el volt tiltva a tejes dolgoktól ételallergia miatt. Van kenyérsütőm, és a tej helyett vizet tettem bele. Vagy zabtejjel készítettem. Nem spiráztam túl :)
2011. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk a bioboltban volt arra lehetőség, hogy laktózmentes pékárúkat rendeljünk. Hetente kétszer hoztak kiflit, meg egyebeket. Persze, kicsit drágább volt a normál vizeszsemlénél...
2011. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig a legtöbb kenyérben nincs trj egyáltalán. A szeleteltekbe se, vagy azt feltüntetik, ha van, hidd el, meg ha csak a kelesztéshez is használnak. Lehet, hogy te pont egy olyat fogtál ki. De pl. a sima hagyomanyos feher kenyerbe sincs, a legtöbb szeleteltbe se, es van olyan teljes kiőrlésű zsömle/stangli stb, ami szintén kompatibilis lehet nekünk. En tudom, mert en is mindig nezem, egyreszt en is enyhen laktóz erzékeny vagyok, masrészt igyekszek elkerülni mindent amiben van tejszármazék, ugyanis több eves vegából most valtok vegánná.
2019. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!