Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg szentségtörés a...

Tényleg szentségtörés a töltött káposztát majonézzel enni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a tejfölt, viszont kell valami, ami ellensúlyozza a töltött káposzta erőteljes ízét, így kipróbáltam a majonézt, ami annyira bevált, hogy azóta csak úgy eszem.


Viszont rendszeresen megkapom, hogy ezzel tönkreteszem az ételt, legutóbb pedig azt mondták, hogy szentségtörés, a hagyományos konyha meggyalázása, amit csinálok.


Nektek mi a véleményetek, más is eszi így?



2020. jún. 2. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Én tojással, erőspaprikával ettem a túróstésztát (komolyan), nem te vagy a legfurább szerintem.
2020. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor egészségedre.
2020. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Huuu ez nagyon bizarrnak hangzik de h neked így ízlik hát jó étvágyat és váljon kedves egészségedre.


Tesóm meggyes joghurttal ette egyszer a rakott krumplit

2020. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Travis83 ***** válasza:
78%
Én is különc vagyok ilyen téren. Ettem már töltöttkáposztás szendvicset és imádtam! Sőt, hús nélküli zöldséges töltöttkáposztát is, és az is mennyei volt! A kávéban főtt lágytojást próbáltad már? És a banános marhapörköltet?
2020. jún. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Itt nem ízlésbeli dolgokon kell elgondolkodni, meg hogy ki, miben hisz.

Hanem hogy fontos-e az epéd, mert a tőtikápi' amellett hogy rohadt zsíros, még fűszeres is, plusz az olajos majonéz...! Hát, te tudod. A tejföl azért nem terhel annyira, legalábbis engem.

2020. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, a 4-es vagyok. A becsinált levesnél nem az egész levest "sűrítik" vele, és főzik össze? Csak mert én a hagyományos húslevesbe a saját tányéromba belepakolok 2-3 evőkanál tejfölt, de mindenki más nálunk normális húslevesként fogyasztja. :)
2020. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem se a tejfölt se pedig a töltött káposztát, de azt aláírom hogy egy jó minőségű majonéz mindenen tud dobni. Én is nagyonsok minden majonézzel eszem: rizseshús, szendvicsek, pogácsák, halkonzerv stb.

Pl. a lekváros-túrós fornetti csípős bbq szósszal nagyon ízlett nekem.

Sokan nem fogadják el ha valaki különc az étkezések során, de te eszed azt amit eszel nem pedig más. Neked kell hogy ízljen nem pedig másnak.

2020. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkabb megdobbenek, hogy meg birod emeszteni. A majonez nagyon nehez, es igy kombinalva...
2020. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!