Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rizskása vacsorára?

Rizskása vacsorára?

Figyelt kérdés
Mit szóltok az aldi-s happy harvest rizskásához? Fogyasztható bűntudat nélkül vacsira?

2020. jún. 10. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Még a büdös életbe' nem volt bűntudatom mert megettem valamit, ami jól esett.
2020. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi mennyire fogyasztható estére, ha az ember fogyni szeretne
2020. jún. 10. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ, hogy mit eszel most, hanem hogy mit ettél előtte. Neked kell tudnod, hogy belefér -e.
2020. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk én inkább reggelire enném.

Hú, holnap veszek is.

2020. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szeretem reggelire, de fogyáshoz inkább a dm-es rizskását venném, amiben csak rizs van, azzal édesíted, amivel akarod.
2020. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ,bár nekem az a bónusz benne,hogy gluténmentes mivel olyan kásákat nem ehetek,és szinte mind gluténos ezen kivül.

Most nincs előttem,és lusta vagy rákeresni,de ha jól emlékszem 250-300 kalória között van egy csomag, te tudod,belefér e a napodba,ha fogyni akarsz.

2020. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%

Én nem ennék (és nem is eszem) semmi olyasmit, ami ilyen egyszerű és sokkal finomabbra elkészíthető otthon.

És ráadásul SOKKAL KEVÉSBÉ HIZLAL.

De a te döntésed. Remélem, segítettem. :)

2020. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 Sokkal kevésbé hízlal? Minden lehet hízlaló.:) Mit kéne ennie egy fogyni vágyónak, fényt?

Mindent szabad enni, mértékkel. Feltételezem te sem egész nap salátán élsz meg egyéb baromságon.

A kérdésre válaszolva, a kásákat ajánlatosabb a délelőtti órákban fogyasztani. Vacsorára sem drasztikus, nem attól leszel elhízva. De ajánlatosabb utolsó étkezésnek fehérjedús és ch szegény ételt összedobni. Az egész napos kalóriabevitel számít.

2020. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!