Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki fogyózik mit ehet vacsorára?

Aki fogyózik mit ehet vacsorára?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni de sajnos nem tudom hogy mit szabad enni vacsorára meg ebédre. Gyorsan le szeretnék fogyni de már igy is keveset eszek és ennek kevesebbet nem tudok. Már szénhidrátot nem eszek vacsira de nem tudom hogy helyette mit kéne.

2019. jún. 5. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet belevágni valamibe, főleg nem olyasmibe, ami az egészségedre is hatalmas hatással van.
2019. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Először is: egyél! Másodszor: estére fogyassz fehérjét pl. Grill csirkemell natúr zöldségekkel. Szénhidrát is kell! Reggelire, ebédre fontos. Basmati rizs, teljes kiőrlésű lisztből készült tészta, főtt vagy tepsiben sült krumpli stb. Egy étkezéshez kb mjnt az öklöd akkora legyen. Rengeteg zöldség az étkezésekhez( uborka, cukkini, retek, saláta...) legyél kreatív. És rengeteg mentes ásványvíz, 3 l minimum.
2019. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Előttem szólnak teljesen igaza van. Saját tapasztalat. A szénhidrátra is szüksége

van a szervezetnek. Rendes krumpli helyett egyél édes krumplit.

2019. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy, hogy édes vagy sima krumpli, a tápértéke ugyanaz.
2019. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
70%
Mozogni nem akarsz? Az nem megoldás hogy a szervezetedtől a hasznos tápanyagot megvonod
2019. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Gyorsan nem lehet lefogyni. A súlyvesztés csak vízvesztés. Egyébként egyél fehérjét.
2019. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Az édes krumpli egészségesebb, mint a rendes.
2019. jún. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem ertek egyet a "gyorsan nem lehet fogyni" elvvel. Nyilván egészségesebb a havi 3-4 kg, de en úgy voltam, hogy kibírom 2 honapig, hogy szinte null kalóriásakat eszek, de hónapokig nem válok meg a kedvenceimtől. 3 hó alatt fogytam 14 kilót, ez több mint egy eve volt. Azóta tartom. A vacsira én mindig (fogyikor es azóta is) csirkemellet eszek kb 20 dkg zöldseggel. (Brokkoli, zöldbab, karfiol). En arra figyeltem hogy vacsira férjek bele 200 kcalba. Ez kb 10 dkg csirkehusi meg 20 dkg ezekből. Vagy ha masra vágysz, reszelt alma fahéjjal, kefír abonettel, csirkesonkával. Ezek mehetnek. Én sokat ettem egy nap, de olyanokat, aminek nagyon alacsony a kalóriatartalma. ( csirkemell sonka, húsok, spenót, karfiol, brokkoli, kefír, alma, dinnye, és csak steviával édesítettem. Azóta fokozatosan vezettem vissza mindent pár het alatt, most már mindent eszek.
2019. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!