Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinder Maxi King függő vagyok!...

Kinder Maxi King függő vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem telik el úgy nap, hogy ne ennék legalább 1-2 darabot...pedig tudom hogy nagyon egészségtelen, de nem tudok leállni vele... mit tanácsoltok, hogyan tudnám abba hagyni?

2020. jún. 12. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki valami mást. Amúgy régebben én is mindennap ettem :D
2020. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez két egymásnak ellentmondo kérdés.

1:"Kinder Maxi King függő vagyok! Mit tegyek?" Vegyél 3 nagy ládával. Igy ha romlik az ellátás akkor is meglesz neked a napi betevö.

2:"hogyan tudnám abba hagyni?" Nem eszed!

2020. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 még semmi, nem ettől fogsz meghízni. Én simán felszívok 6-8 túrórudit. Na az már problémásabb.
2020. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kinder Buenoval voltam így régen, még gyerekkoromban. Egyszer anyám vett egy kartonnal, kb korlát nélkül lehetett enni, hamar meguntam, nem is kellett bezabálnom vele.
2020. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer bezabálásig eszel belőle, megunod. Én is volt hogy mindennap ettem Kinder Buenot, egy idő után HÁLISTENNEK mindenre ráun az ember.

Ha ez megvan, mással el kéne nyomnod az édességvágyad. Mondjuk jó sok mézes teával, utána nem szívesen eszik az ember meg több édeset.

A cukoréhség egyébként vitaminhiány jele is lehet.

2020. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla211 ***** válasza:
Ne vegyél. Én a sürittet tejjel vagyok így. Nem veszek mert ha van itthon meg eszem az egész tubussal.
2020. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!