Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy kevés pénzből is lehet jóllakni?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis nem koplalni.

2020. jún. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jol lakni, vagyis teleenni magad azert nem ugyanaz mint egeszsegesen taplalkozni. Nem hihetetlen, hogy tele lehet a hasad keves penzbol is ...
2020. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem hihetetlen. Egy diós-, mákos- grízes- krumplis tésztát fillérekből össze lehet dobni, és pukkadásig lehet enni belőle. Egy kiló kenyérrel és némi zsírral meg lila hagymával is jól lehet lakni. De egy-egy főzelék, főtt vagy tükörtojással sem vágja haza az otthoni költségvetést.

Az más kérdés,hogy hosszú távon mennyire tartható az ilyen étkezés.

2020. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem is írtam, hogy hosszútávon, hanem alkalmilag, mittomén két hétig, háromig.

Mert ezek, hogy hagyma meg krumpli elég olcsók, én külföldön élek, a banán is az meg sárgarépa. De egyszer nagyon összevitatkoztunk az egyik munkatársammal, aki hazugnak nevezett, mert azt állítottam, hogy napi £3-ból, az egy kicsivel több, mint 1000Ft, megvan a napi étkezésem.

2020. jún. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!